Yüz binleri güldüren adam bu kez ağlattı! Turgay Yıldız’a gözyaşları içinde son görev-haberi

Siyasi mizahın nihayet temsilcileri arasında bulunan tiyatrocu Turgay Yıldız, 56 yaşında geçirdiği kalp krizine maglup düştü. ehil sanatçı, bu erken düzen eden cenaze merasiminin derhal peşinden defnedildi.

İSTANBUL’DAN ANKARA’YA derhal sevk EDİLDİ

Tiyatro sanatçısı Turgay Yıldız, takriben tek ay evvel İstanbul’da geçirdiği kalp spazmı neticesi Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alındı. Yıldız, tek vakit ardindan serisinin yaşadığı Ankara‘ya derhal sevk edildi. Ankara Şehir Hastanesi’nde Rehabilitasyonu süre gelen Yıldız, Bir gün evvel erken geçirdiği kalp krizi neticesi hayatını kaybetti.

MANSUR YAVAŞ DA KATILDI

Yıldız amaciyla Karşıyaka Mezarlığı’ndaki Ahmet Efendi Camisi’nde düzen eden cenaze törenine, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile ailesi, sanatçı arkadaşları ve çok sayıda yurttaş katıldı. Törende, baba Oktay Yıldız taziyeleri onay etti.

GÖZYAŞLARI içinde UĞURLANDI

Bazı yakınları ve sevenleri tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Yıldız’ın cenazesi, kılınan cenaze namazının derhal peşinden alkışlarla cenaze aracına alındı. Yıldız’ın cenazesi, Karşıyaka Mezarlığı’na götürülerek gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Fatih Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.