Yeni yaşını oğluyla kutlayan Ece Erken’den duygusal paylaşım-haberi

Sunucu Ece Erken’in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 ocakta gecesi İstanbul Bakırköy’de tek balık restoranında uğradığı silahlı hücum neticesi hayatını kaybetmişti. Ece acele yaşadığı güç günleri ağır ağır arkada bırakmaya başladı.

“NEFESİM EL VERDİKÇE OĞLUM İÇİN KANADIMI ÇIRPACAĞIM”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımların çoğunda erkek çocuğu Eymen amaciyla kuvvetli olacağını ifade eden sunucu, 44’üncü yaşını da erkek çocuğuyla kutladı. Evinde erkek çocuğuyla pasta kesen Ece Erken, Instagram hesabından duygusal tek paylaşım yaptı.

Oğluyla pasta üflediği resimleri paylaşan Erken, şunları yazdı:

“Bu gece doğum günüm… En iyi ve en hususi kutlama hayatımın aşkıyla ve 20 küsur senedir yaptığım gibi. Sizlerle paylaşmak istedim. yasamda her şey bizim amaciyla ve her vakit her şeyi her birimiz yaşayabiliriz ama her halükarda insanın kanadı gayretiymiş. mümkün olduğunca, Soluğum el verdiğince Erkek çocuğum amaciyla kanadımı çırpmaya ayni ritimde devam edeceğim ve Allah’ın izniyle evladımı en iyi şekilde yetiştireceğim. Bu gece ve her gece en hatri sayilir büyüklükte duam hayırlı tek evlat. Bu vesileyle bu erken doğan herkesin doğum gününü kutlarım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir