Yasemin Özilhan’ın krem önerisine tepki-haberi

Instagram hesabını etkin şekilde kullanan Yasemin Özilhan, kıyafetlerini ve bakım ürünlerini de sık sık paylaşıyor.

Ünlü ad evvelki vakit de ten bakımı amaciyla kullandığı kremleri önerdi. Özilhan’a ürünlerin ücretleri hasebiyle (en ucuzu bin lira-en pahalısı 45 bin lira) yasamsal medya kullanıcıları reaksiyon gösterdi.

Kullanıcılar Yasemin Özilhan’ı eleştiri yağmuruna tutarken “Dalga mı geçiyorsun?”, “İnsanlar ne vaziyette bilmiyor musun?”, “Defalarca heceleyerek kaç kazanç olduğunu anlamaya çalıştım”, “Yasemin Özilhan’ın 45 bin liralık kremine bakarken fakirleştim”, “Bu nasıl tek zenginlik?” şeklinde açıklar yazdı.

,

“NE TAVSİYE EDERİM NE DE KULLANIRIM”

Tepkilerin derhal peşinden ‘2. Sayfa’ programının sunucularına ileti atan Yasemin Özilhan, “Ben de sayenizde 45 bin liraya krem olduğunu öğrendim. Aynı marka olabilmektedir ama çeşitleri farklı. 45 bin liralık kremi ne öneri ederim ne de kullanırım. Bugüne civarindan hakkımda çıkan yalan haberlerin hiçbirini düzeltme ihtiyacı hissetmedim. ama ahenk gösteren ücret olarak bulunduğumuz bu süreçte hakkımda bu şekilde yanlış havadis yapılıp insanlara amaç gösterilmem beni nihayet derece rahatsız etti” ifadelerini kullandı.

Haluk Levent duyurdu! Migros'ta mesele çözüldü İlginizi Çekebilir Haluk Levent duyurdu! Migros’ta mesele çözüldü Yasemin Özilhan ile alakalı heyecan edilenleri yanıtladı İlginizi Çekebilir Yasemin Özilhan ile alakalı heyecan edilenleri yanıtladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir