West Ham United'lı Declan Rice’ın değeri 120 milyon Sterlin!-haberi

Önümüzdeki yaz tasima döneminin en popüler isimlerinden biri olması beklenen Declan Rice’ın bonservisini takimi West olmamış United 120 milyon sterline sterline yükseltti. Manchester United ve Manchester City’nin bu yaz 23 yaşında olan oyuncuyu tasima etmek amaciyla girişimlerde bulunacağı haberleri iyice artmaya başlayınca West olmamış United oyuncunun değerini 120 milyon sterline çıkardı. dahada evvel West olmamış United menajer David Moyes Declan Rice’ın değerinin 100 milyon sterlinin üzerinde olduğunu söylemişti.

West olmamış United’ın iki Manchester ekibinin oyuncuya var olan yoğun ilgiden faydalanmak istediği ve bonservis bedelini bu sebeple yükselttiği söylenirken tek istikametten da oyuncuya var olan alakayı azaltmak ve oyuncuyu kulüpte tutmak amaciyla ücreti bu noktaya çektiği söyleniyor. Declan Rice’ın kulübüyle var olan sözleşmesi 2024 yazında bitiyor ve bunun için ekstradan ekstra West olmamış United sözleşmeyi tek sene dahada uzatma opsiyonunu elinde bulunduruyor.

Manchester United sezon nihayetinde Paul Pogba’nın sözleşmesinin bitmesiyle birlikte onun yerini İngiliz oyuncuyla yüklemek istiyor. Manchester City ise Rodri ile takim formasi rekabetine girebilecek Rice ile yakından ilgileniyor.

  • İngiltere
  • Premier Lig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir