Vitor Pereira’dan güldüren itiraf: Bu stres yüzünden saçım dökülüyor-haberi

Fenerbahçe teknik patronu Vitor Pereira, Helsinki ile oynanacak Yorucu mücadele öncesi düzen eden medya toplantısında sualleri yanıtladı. Pereira’nın esprili yanıtları medya mensuplarını kahkahaya boğdu.

“İYİ SONUÇ ALMAMIZ GEREKİYOR”

Portekizli hoca karşılaşma hakkında, “HJK Helsinki, fiziki olarak iyi tek takım ve mühim oyuncuları var. Ligleri başladığı amaciyla avantaja sahipler. Taraftarlarımızın önünde 2. mücadele öncesi iyi tek netice almamız gerekiyor. İki oyuncumuzun sakatlığı işimiz güç ama oyuncularım elinden geleni yapacak” dedi.

“SİHİRBAZ DEĞİLİM”

Savunma hatalarıyla alakalı suallen Pereira, “İlk mücadelede müdafaa mananında belli tek süre sıkıntı yaşadık. Bu hataları düzeltmek amaciyla alan içi ve alan dışında çalışıyoruz. Çalışma şeklimizi ayni ritimde devam ettirdiğimiz halde vakit gün, hafta hafta çok dahada iyi olacağız. Futbolda yanlislar yaparsınız, her vakit tek evvelki mücadelede yaptığınız hataları düzeltmek amaciyla çalışırsınız. Savunmada sıkıntılar yaşadık ve bu hatalarımızı düzeltmek amaciyla çalışıyoruz.

Sihirbaz değilim, sihirli tek değneğim yok. Çalıştıkça gelişeceğiz. Futbolun stresinden dolayı saçımız dökülüyor” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.