Victoria’s Secret’ın eski modeli Bridget Malcolm’dan şok eden tecavüz itirafı-haberi

Bridget Malcolm, yoğun travma sonrası baski bozukluğu hasebiyle dahada evvel hiçbir şekilde bahsedemediği model endüstrisindeki travmatik tecrübeleri ile alakalı konuştu.

2017 defilesinden sütyen ölçüsünü büyüttüğü amaciyla reddedilip çıkarıldığını açıklama eden Daha önceki Victoria’s Secret modeli, tek Instagram videosunda verdiği mücadeleleri içten tek şekilde dile getirdi.

“YAŞLI BİR erkek için TACİZE UĞRADIM”

Bridget, “18 yaşıma geldiğimde tek başıma üç değişik ülkede yaşadım. Antarktika dış bütün kıtaları gezdim. Çok ihtiyar tek erkek tarafından tacize uğradım ve Bir hayli sefer cinsel saldırıya da uğradım” dedi.

“KOKAİN KULLANMAMI ÖNERDİ”

Bridget yaşadıkları korkunç olayları şu sözlerle anlattı:

“Menajerim bana kilo saglamak amaciyla kokain kullanmamı söyledi… Reşit olmadığım sıralarda ise kilo saglamak amaciyla çok fazla cinsel ilişkiye girmem gerektiği söylendi. İçki içmeden sosyalleşemez oldum. Geceleri uyumak amaciyla Xanax ve Ambien’i fazlaca kullanıyordum ve bu dahada 18 yaşıma gelmeden önceydi.”

“SAĞLIK SORUNLARIYLA MÜCADELE EDİYORUM”

Bununla birlikte Bridget, anoreksi ve ortoreksi ile ugras ederken travma sonrası baski bozukluğu oluştuğunu ve Ayrı olarak anksiyete, çöküntü benzeri sağlık problemleri ile de ugras ettiğini açıkladı.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir