Vatandaştan Kılıçdaroğlu’na “Muhtar bile olamazsın” tepkisi-haberi

CHP öncüsü Kemal Kılıçdaroğlu, Nilüfer’deki açılışın derhal peşinden tek otelde İl başkanlığının düzenlendiği yemeğe gitti. Kılıçdaroğlu dahada ardindan Osmangazi kazasi çaba Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaptı.

“YILLARDIR BUGÜNÜ BEKLİYORDUM”

Polisin güvenlik tedbiri de aldığı ziyaret esnasında tek vatandaş, “yıllardır bugünü bekliyordum” diyerek Kılıçdaroğlu’nun yanına gitti.

“MUHTAR BİLE OLAMAYACAKSINIZ”

Kendisinin yurttaş olduğunu ifade eden kişi, “İzlemiş olduğunuz yolları eleştiriyorum. Emperyalizmin yanında olan, işe yaramaz insanlardan kendinizi ayırmadığınız sürece gönüllerin başkanı olamadınız, olamayacaksınız. Sizi her şekilde reis olarak görmek isteyenler var. Ama siz bu gidişle mahallemizdeki muhtar dahi olamayacaksınız” dedi.

KILIÇDAROĞLU YANIT VERMEDİ

Vatandaşı dinleyen Kılıçdaroğlu rastgele tek cevaplamadan esnaf ziyaretini sürdürdü. Özel güvenlik görevlileri de Kılıçdaroğlu’na reaksiyonunu ifade eden kişiyi uzaklaştırdı.

KILIÇDAROĞLU ZİYARETİ az TUTTU

Kılıçdaroğlu ani çok esnaf ziyaretinin derhal peşinden gezisini kısa keserek Mudanya’daki açılış amaciyla Bademli’ye devinim etti. 1050 Konutlar mahallesi sakinlerinden tek kadın da oturdukları hanelerinin depreme dayanıklı olmadığının rapor edildiğini ama bekledikleri desteği bakanlıktan göremediklerini ifade etti.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı / SAMET DOĞRU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.