Uyuşturucu baronu Cemal Nayır hayatını kaybetti-haberi

2004’te Esenler’de aracıyla seyir halindeyken, uğradığı kaleşnikoflu saldırıda ağır yaralanarak felç kalan uyuşturucu baronu Cemal Nayır, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Sabaha karşı hayatını kaybeden Nayır’ın cenazesi Büyükçekmece Mezarlığı’nda defnedildi.

KAPANMADAN SONRA TAŞINACAK

Yakınları, Nayır’ın naaşının koronavirüs pandemisinin ardından memleketi Sivas’ın Zara ilçesine taşınacağını açıkladı.

OĞLU VE ŞOFÖRÜ DE TEDAVİ GÖRÜYOR

Cemal Nayır’ın oğlu ve şoförünün de koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenildi.

CEMAL NAYIR KİMDİR?

Şişli’de, 2019 yılında seyir halindeki bir araca yapılan ve bir kişinin ölümü, bir kişinin de yaralandığı olayına uyuşturucu kaçakçısı Cemal Nayır’ın ismi de karışmıştı. Saldırıyı azmettirdiği gerekçesiyle Nayır ile tetikçi olduğu belirtilen 2 şahıs yakalanıp çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Felç geçiren ve vücudunun büyük bölümünü kullanamayan Nayır, daha sonra evinde gözetim altına alınmıştı.

SİLAHLI SALDIRIDA FELÇ KALMIŞTI

Uyuşturucu kaçakçısı Örfi Çetinkaya’nın eski ortaklarından olan ve 23 Eylül 2004’te Esenler’de aracıyla seyir halindeyken, uğradığı kaleşnikoflu saldırıda ağır yaralanarak tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Nayır, bu olaydan 3 yıl sonra ise İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 25 Eylül 2007’de düzenlenen operasyonda 80 kilogram eroinin sahibi olarak tutuklanıp bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilmişti.

Kaynak :haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir