Ünlü şarkıcı İzel, ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladı: Arabamı sattım, iki aylık param kaldı-haberi

Ünlü şarkıcı İzel, Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D Pazar’dan Asiye Acar’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ağır tek hastalık çagi geçiren meşhur şarkıcı, güç günleri arkada bıraktığından laf ederken koronavirüs salgınından dolayı yaşadığı ahenk gösteren ücret sıkıntıları da anlattı.

“ÇOK AĞRILI VE SANCILI BİR DÖNEM GEÇİRDİM”

Yaşadığı sağlık sorunlarından laf eden İzel, şunları söyledi: “6 ay civarindan sağlık meselesi yaşadım. tek harekât geçirdim, çok ayrım tek hastalık… ismini dahi şu vakit söyleyemiyorum lenf bezlerim alındı. ardindan çok ağrılı ve sancılı tek asama geçirdim. Tam iyileştim ‘hadi’ dedim. ‘Artık çıkıyorum sokağa’ tek anda başımıza korona geldi.”

KANSER DEĞİLİM”

“Hakkımda ‘kanser’ dedikodusu çıkmış… Çok Daha önceki tek arkadaşım medya camiasından anneme sormuş ‘İzel kanser mi oldu’ diye… Annem de rahatsız bu Sual onu iyice kötüleşti. Bu sefer annemi iyileştirmeye çalıştık. ‘İzel sen kansersin bize yalan söylüyorsun’ demeye başladı.

Ben ortadan kaybolunca artık biri tek taş attı alana bunun benzeri tek şey yayıldı. bendeniz kanser değilim! Müziğe küsmedim. mümkün değil, müzik olmazsa yaşayamam. Müziksiz ve aşksız mümkün değil.”

“BANA PEDOFİLİ DİYEN BİRİNİ MAHKEMEYE VERDİM”

Verdiği tek röportajda kendisinden en çok 10 ıslak minik birisiyle birlikte olabileceğini söylediği amaciyla reaksiyon çeken İzel, “‘Genç sevgili’ sözlerim çok reaksiyon çekti. Çok iyi tek röportaj yaptık röportaj nihayetinde muhabir arkadaşım Diye konuştu ki ‘Bundan ardindan nasıl erkeklerle görüşeceksin?’ bendeniz de ‘muhtemelen benden belli tek süre minik olur, 5-6 ıslak mantık çerçevesinde, benim limitim 10’ dedim. ardindan çok reaksiyon geldi.

O vakit belli tek süre üzülmüştüm çünkü çok ağır tepkiler geldi. Önce ‘sen kendine bak, anneanneme dönmüşsün’ filan dediler. Başka bir deyişle orada perişan laf ettiğini zannediyor. Ama insanın anneannesi çok tatlıdır, kendisinin anneanne neden perişan laf ediyorsun. Birisi çok ağır laf etmişti onu mahkemeye verdim. ‘Pedofili’ demişti bana… mananını bilmiyor..” dedi.

“2 AYLIK PARAM KALDI”

Koronavirüs salgınından dolayı mekanlara kısıtlama gelmesi ve konserlerin iptal olmasıyla güç günler geçiren şarkıcı, “Bir buçuk senedir sahneye çıkmıyorum ahenk gösteren ücret sıkıntılar bendeniz de yaşadım. Benim doğal ekstra vaziyetler oldu. Önce babamın ardindan üç sene süre gelen annemin rahatsızlığı ve benim rahatsızlığım oldu. Bunlar çok bütçeli şeyler helali hoş olsun. tek birikimim vardı ama bu dönemde hepsi gitti. Arabamı sattım. küçük tek miktarda kredi çektim öyle yönetim ediyorum. İki aylık param var ondan ardindan ne olacak bilmiyorum. Mutluluğun metodu benim düsünceme göre ahlak, vicdan, hak ve aşk” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir