Ünlü model Hailey Baldwin hastaneye kaldırıldı-haberi

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’la evli var olan Hailey Baldwin Bieber, yasamsal medya hesabından yaptığı izahta beyninde minik tek kan pıhtısı geliştiği amaciyla Kaliforniya’daki Palm Springs yakınlarındaki tek hastaneye kaldırıldığını açıkladı. Baldwin, geçirdiği Covid-19 rahatsızlığının derhal peşinden nüzul benzeyen semptomlar gösterdiği amaciyla rehabilitasyon altına alındı.

Justin Bieber – Hailey Baldwin Bieber

KENDİSİ AÇIKLADI

25 yaşında olan model, yasamsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Perşembe sabahı, nüzul benzeyen semptomlar yaşamaya başlayıp hastaneye kaldırıldığımda kocamla kahvaltı ediyordum” diye yazdı.

“Beynimde oksijen eksikliğine neden var olan minik tek kan pıhtısı olduğunu keşfettiler, ama vücudum bunu kendisinin kendine yendi ve ani çok saat içinde Tamamiyle iyileştim. Bu netlikle yaşadığım en korkunç anlardan biri olsa da, şimdi evdeyim ve vaziyetim iyi. Benimle alakadar var olan bütün mükemmel doktorlara ve hemşirelere çok minnettarım ve müteşekkirim! İyi istek ve Kaygıyla ulaşan herkese bütün destekleri ve sevgileri amaciyla teşekkür ederiz” dedi.

Baldwin, açıklamasında Haneye döndüğünü ve iyileşmekte olduğunu doğruladı. 28 yaşında olan eşi Justin Bieber da yakın vakitte Covid-19 hastalığını atlatmıştı.

Justin Bieber ve Hailey Baldwin: 'Birbirimiz amaciyla savaşacağız' İlginizi Çekebilir Justin Bieber ve Hailey Baldwin: ‘Birbirimiz amaciyla savaşacağız’ Justin Bieber'ın başörtüsü yasamsal medyada gündem oldu İlginizi Çekebilir Justin Bieber’ın başörtüsü yasamsal medyada gündem oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir