Uğurcan Çakır için servet öneren İngiliz ekibinin teklifi reddedildi-haberi

İngiltere Premier Lig takımlarından Brighton, geçen sezondan bu yana takip ettiği Uğurcan Çakır‘ın transferi amaciyla Trabzonspor ile masaya oturdu ama Bir hayli de istediği neticesi alamadı. Sezon nihayetinde Uğurcan’ı satmayı düşünen Trabzonspor, avro 2020’deki performansından evvel bu satışı yapma taraftarı değil. Uğurcan’ın dahada da parlayacağına inanan yönetim, şu vakit çeşitli takımlarla müzakereler yapsa da nihayet karar avro 2020 sonrası verilecek.

SONRAKİ SATIŞTAN DA pay istek EDİLDİ

Transfer sürecinde Brighton ile görüşen Trabzonspor, Uğurcan Çakır amaciyla yapılan 20 milyon euroluk önerisi art çevirdi. Uğurcan’ın bonservis bedeli 30 milyon avro ve sonraki satıştan da %10 pay olarak belirlendi. Inter, Sevilla, Leipzig, Tottenham ve Leicester da Uğurcan’ın peşinde.

BEKLENTİLERİMİZLE UYUŞMUYOR

Uğurcan Çakır ile alakalı reis Ahmet Ağaoğlu, “Birkaç öneri geldi ama beklentilerimizle uyuşmadı. ulusal Takım’ın birinci kalecisinden laf ediyoruz ve şampiyonada dahada da kıymet kazanacak. 30 milyon avro ve sonraki satıştan %10 istek ediyoruz” diye konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir