Türkiye uçağını birbirine katan İngiliz turist konuştu-haberi

İngiltere’nin Manchester şehrinden Antalya’ya gitmek üzere havalanan Jet2 Havayolları’na ait uçakta olay çıkaran İngiliz ecnebi gezgin İzah yaptı. İsminin Catherine Bush olduğu öğrenilen turist, yolculuk esnasında dövüş çıkardığı amaciyla özür diledi.

Bush, uçuş esnasında agresif tavırları dolayısıyla çok utandığını söylerken, yolculuk esnasında diüer yolcuları tokatladığı amaciyla de çok üzgün olduğunu söyledi. 5 bin sterlin kazanç cezası alan Bush, zabita tarafından psikiyatri koğuşuna gönderildiğini de belirtti.

Kadının uçuşun ortasında uçakta ağlayan tek bebeğe sinirlendikten ardindan uçağı birbirine kattığı belirtilirken, Bush’un evvel uçuş görevlilerine dahada ardindan da yolculara saldırdığı kaydedildi.

Bush, “Uçaktan indirildiğimde intihar etmeye çalıştım ama Avusturyalı görevliler beni engelledi ve Viyana’daki tek psikiyatri koğuşuna gönderdi. Kendime ve başkalarına zarar verme riskim olduğu amaciyla bana sakinleştirici verdiler” ifadesini kullandı.

Zihin sıhhatinin iyi olmadığını söyleyen Bush, “Bunun tek yalan neden olmadığını biliyorum” dedi.

Antalya'ya gelen uçakta olay çıktı: Yolculara saldırdı İlginizi Çekebilir Antalya’ya gelen uçakta olay çıktı: Yolculara saldırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.