Turgutluspor transferde Sinan Akaydın'ı kadrosuna kattı-haberi

Golcü oyuncu, kırmızı-siyahlıların dönem arasında Erkan Taşkıran, Fatih Demirlek, Haşim Arda Sarman ve Özgür Sert’ten ardindan 5’inci transferi oldu. Turgutluspor’un Irlamaz Tesislerindeki takim binasında düzen eden imzasini merasimine reis Ahmet Daşkan’ın yanı sıra yetkililer katıldı. Kırmızı-siyahlılarla yarım sezonluğuna anlaşan Sinan Akaydın, kendisini Turgutlusporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

İmza merasiminin derhal peşinden açıklamalarda bulunan Sinan, “Hedefleri var olan hatri sayilir büyüklükte tek camiaya geldim. Bir hayli değişik takımdan öneri almama rağmen, buradaki oluşum ve planlama beni çok heyecanlandırdı. Turgutluspor’dan öneri geldiğinde hiç düşünmeden onay ettim. Burada olduğum amaciyla mutluyum. Takım arkadaşlarım ile birlikte Turgutluspor’umuzun başarısı amaciyla sahada canla başla çalışacağım. Bana güvenen ve burada olmama imkan sağlayan Ahmet Daşkan, yöneticilerimiz ve hocamız Nazım Gülay’a teşekkür ediyorum. İki taraf içinde hayırlısı olsun” dedi.

BURAK GİTTİ

Tecrübeli oyuncu Sinan Akaydın’ı kadrolarına kattıkları amaciyla mutluluk dolu olduklarını belirten takim Başkanı Ahmet Daşkan, “Sinan’ın kalitesini konuşmaya neden yok. Geçmişi ortada. Çok tecrübeli, bu ligi iyi bilen ve başarılı tek oyuncu. Sinan Akaydın’ın gücümüze güç katacağından hiç kuşkum yok. Anlaşma her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olsun. Sinan Akaydın kardeşime başarılar diliyorum” diye konuştu. Turgutluspor’da gurbetçi kanat oyuncusu Burak Çoban ise Afyonspor’a tasima oldu.

Tuncel YILMAZ / TURGUTLU, (DHA)

  • transfer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.