Trenin altında kaldı, mucize eseri hayatta-haberi

Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te çekilen görüntüler, yasamsal medyada gündem oldu.

İsmi Candela olarak açıklanan Arjantinli tek kadın, şimendifer istasyonunda bayıldı ve devinim halindeki trenin altında kaldı. CCTV kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, toy kadın ayakları üzerinde duramayarak tek anda evvel doğru devriliyor ve trenin altına düşüyor.

Bölgede bulunanların şok olduğu anlarda her biri yüzünü kapatırken, şimendifer durduktan ardindan kadının mucize yapıtı yasamda kaldığı alana çıktı.

Raylardan kurtarılan kadının yasamda olması herkesi sevindirirken, önlem olarak hastaneye kaldırıldı. Buenos Aires Hastanesi taburcu edildikten ardindan sonra görüntülerini görebildiğini söyledi.

Arjantinli tek tv kanalına yaptığı izahta “Kan basıncım ani düştü ve bayıldım. Önümdeki kişiye tutunmaya çalıştım ama trene çarptığım andan başka tek şey hatırlamıyorum. Nasıl yasamda olduğumu bilmiyorum. Daha olayı algı etmeye çalışıyorum.” dedi.

Olaya şahit var olan tek kişi, “Bu kız tekrar doğdu. Bu tek mucize.” diyerek yaşadıklarını anlatırken, tek başkası da kadının raylara düştüğü vakit dehşeti yaşadıklarını ama sonradan çok mutluluk dolu olduklarını açıkladı.

Kardashian ailesine hatri sayilir büyüklükte şok: 'Seks kasetini izledim, tarafsız olamam' İlginizi Çekebilir Kardashian ailesine hatri sayilir büyüklükte şok: ‘Seks kasetini izledim, tarafsız olamam’ Elon Musk ve Twitter arasındaki harp kızışıyor: Şarkılı gönderme, aylık ödememe... İlginizi Çekebilir Elon Musk ve Twitter arasındaki harp kızışıyor: Şarkılı gönderme, aylık ödememe… Antibiyotik direncine bağlı ölümlerde beş senede kaygı veren artış İlginizi Çekebilir Antibiyotik direncine bağlı ölümlerde beş senede kaygı veren artış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir