Trabzonspor – Fenerbahçe rekabeti yeşil sahaları aştı-haberi

Gümüşhane’nin Torul kazasinda Fenerbahçe formalarıyla nikah masasına oturan çiftin nikahını Trabzonspor formasıyla gelen Belediye Başkanı Evren Özdemir kıydı.

Türk futbolunun ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Trabzonspor camiası amaciyla rengarenk görüntüler bu sefer Gümüşhane’nin Torul ilçesinden geldi. Trabzonspor’a var olan ihtirasıyla Bilinen kazada Fenerbahçeli Buket Aytemur ve İlhami Fettah Arslan çifti hayatlarını birleştirecek imzayı atacakları masaya Fenerbahçe formalarıyla oturdu. Bu vaziyeti dahada evvelce havadis alan ve koyu tek Trabzonspor taraftarı var olan Torul Belediye Başkanı Evren Özdemir ise tam nikah masasına otururken kazağını çıkararak Trabzonspor formasının üstüne cübbesini giyip nikahı öyle kıydı.

Torul Belediyesi yasamsal Tesisleri’nde kıyılan nikahın şahitleri de Trabzonspor ve Fenerbahçe formaları giyerek merasime katıldı.

Renkli görüntülere oyun alani/sahne var olan nikahta tek Trabzonsporlu Belediye Başkanı olarak bu mutluluk dolu birlikteliğe hep birlikte şahitlik edeceklerini kaydeden Belediye Başkanı Evren Özdemir, “İnşallah iyi tek beraberliğiniz olsun. Vatana, millete, dini İslam’a hayırlı evlatlar yetiştirmeyi kismet eylesin Rabbim” dedi.

Başkan seçildiğinden beri evvel kez bunun benzeri tek nikah kıydığını, bunun benzeri tek organizasyona giren olmadığını kaydeden Özdemir, “Torul minik tek yer. Fenerbahçe formalarıyla nikaha gelecekleri haberi bana erişince bendeniz de Trabzonspor’un tek taraftarı olarak onlara tek sürpriz uygulamak istedim ve Trabzonspor formasıyla birlikte nikahlarını kıydık. İkisi de kıymetli insanlar. Allah hayat boyu mutlu etsin diyorum. Bu vakte civarindan olduğu benzeri bundan ardindan da yanlarında olmaya ayni ritimde devam edeceğim. İlk kez bunun benzeri tek nikah kıydım. Allah tek hayat mutlu ve bahtiyar eylesin” diye konuştu.

Damat İlhami Fettah Arslan ise, “Evlilik çok mukaddes tek kıymet ve biz de bu mukaddes değeri başka tek mukaddes değerimizle bütünleştirmek istedik. bu sebeple özellikle güzde başlayan birlikteliğimizi sonrasında kış ve en nihayetinde da baharda 21 Mart’ta bugüne hususi kutlamak, taçlandırmak istedik. Benim akrabalarımın yüzde 90’ı Zati Fenerbahçeli. İnsanlar Neticede birbirlerine karşı saygı duyduğu sürece netlikle hiçbir mesele düşünmedim” ifadelerini kullandı.

İsimlerinin baş harfleri de Fenerbahçe’nin kısaltılmışı “FB” var olan çiftten gelin Buket Aytemur da, “Bizim isimlerimizin baş harfleri de Fenerbahçe’yi oluşturduğu için, takim formasi giymemizin de içsel değeri çok olduğu amaciyla bunu seçenek ettik. belli tek süre alışılmışın dışında olması ayni vakitte da dahada değişik tek şey olsun diye yaptık” dedi.

İHA

  • rekabet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir