Trabzonspor, Alioski transferinde atağa kalktı-haberi

Peres, Hamsik, Gervinho ve Koita hamleleriyle transferde şov yapan Trabzonspor kuracağı iddiali kadro amaciyla çalışmalarına tam gaz ayni ritimde devam ediyor. Forvet amaciyla Sörloth’u bekleyen ama ek isimlerle temaslarını sürdüren Bordo-Mavilililer, sol bek bölgesi amaciyla bastırıyor. İngiliz ekibi Leeds United’dan Ezgjan Alioski’yı ısrarla istek eden Fırtına’nın transferde önü iyice açıldı. Ada temsilcisi, Makedon oyuncunun, takımdan ayrıldığını resmi olarak açıkladı.

‘Teklifte bulunduk ancak…’

Leeds’ten yapılan duyuruda, “Alioski’nin Leeds United’ta geçirdiği dört senelik büyülü süre sona erdi. Alioski’nin kalması amaciyla öneride bulunduk ama temsilcileriyle anlaşmaya varamadık. Alioski’ye bütün gayretleri amaciyla teşekkür ediyor, kariyerinde başarılar diliyoruz” denildi.

Çeşitli bonuslar olacak

Son olarak 29 yaşında olan futbolcuya, 1.2 milyon avro garanti ücret artı 500 bin avro imzasini parası öneren Karadeniz ekibinin önerisi onay edilmemişti. Trabzonspor’un tavan ücret var olan 1.5 milyon Euro’yu aşmamak kaydıyla deneyimli sol beke tertemiz tek öneri sunacağı öğrenildi. tertemiz öneride çeşitli bonusların da yer alacağı gelen haberler arasında.

İlgili Haberler
Torino, Alexander Sörloth’u istiyor

  • futbol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir