Tom Cruise’un eski menajeri, ünlü oyuncuyla ilgili şaşırtan iddialarda bulundu: ‘O dış görünüşüne takıntılı ve …’-haberi

Hollywood’un yıldız ismi Tom Cruise, bu sene temmuz ayında 60’ıncı yaşını kutlamaya hazırlanırken, Daha önceki menajeri Eileen Berlin, meşhur oyuncuyla alakalı dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İngiliz Daily e-posta gazetesine konuşan Berlin, 18 yaşında Cruise’un menajeri olarak çalışmaya başladığını belirtirken, meşhur isminin o asama yaşadığı travmaları anlattı. Cruise’un minik yaşta babasının zorbalığına maruz kaldığını belirtirken, babasının Cruise’un tek doğum gününde hiddet nöbeti geçirdiğini ve o zamanlar çok toy var olan oyuncunun yüzüne doğum bugünü armağanı fırlattığını anlattı.

Berlin, Cruise’un kendisine 1983’teki Risky Business’taki rolü amaciyla 11 istek listesi yazması emrettiğini söyledi. Berlin, bu hareketin dahada o dönemden meşhur oyuncunun kişiliği ile alakalı ipuçları taşıdığını vurguladı.

‘GENÇKEN ÇOK ÖZ GÜVENSİZDİ’

Hollywood yıldızının toy yaşından bu yana ‘dış görünüşüne takıntılı’ olduğunu aktaran Berlin, ‘Cruise, başlarda görünüşü ile alakalı öylesine öz güvensizdi ki, yetişkinliğinde estetik yaptırdığı iddialarının alana çıkması şaşırtıcı değil.” dedi. Oyuncusunun Daha önceki menajeri Cruise’un resim çekimlerinden evvel bütün vakit poz denemeleri yaptığını da öne sürdü.

Berlin, Cruise’un beş parasız, işsiz tek aktörken ona tek ev verdiğini söyledi. Berlin, Cruise ile alakalı ‘Kötülük, kibir, düş kırıklığı ve cazip tek hüzün’ onun bütün bu ruh hallerini gördüm” dedi.

‘ZORBA VE KORKAK’

Berlin, “Cruise’un annesi Mary Lee, babası Thomas Cruise Mapother III’ten ayrıldığında Yalnızca 14 yaşındaydı.”2006’da verdiği tek röportajda Cruise, Mapother’ın ‘zorba ve korkak’ olduğunu söylemiş ve “O, tek şeyler zit giderse sizi tekmeleyecek türden tek insandı. Hayatımda mükemmel tek ders oldu benim için” ifadelerinde bulunmuştu.

Cruise, kısa tek vakit Ohio’daki tek Roma Katolik seminerinde rahip olmak amaciyla okudu, ama iddiaya göre, başka öğrencilerle birlikte çalisan içki dolabından çaldığı içkilerden ardindan okuldan kovuldu.

İki sene ardindan annesi tekrar izdivaç etti ve üç kız kardeşi ve tertemiz üvey babaları Jack South ile New Jersey’e yerleşti ve burada tertemiz kariyer hayalini başlatan ‘Guys and Dolls’ adli lise yapımında oyun aldı.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike'ye veda ediyor İlginizi Çekebilir Tom Cruise, Görevimiz Tehlike’ye veda ediyor Öğretmen, öğrencilerine eşinin spermiyle yaptığı keklerden yedirdi, mapusa atıldı İlginizi Çekebilir Öğretmen, öğrencilerine eşinin spermiyle yaptığı keklerden yedirdi, mapusa atıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir