Tanju Özcan ile AK Partililer arasında çay polemiği: Seni Cumhurbaşkanı’na şikayet edeceğim-haberi

Siyaset camiasının nihayet vakitte en çok konuştuğu isimlerin başında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan geliyor. Özcan, geçtiğimiz haftalarda belediye meclisine sunacakları önerge ile yabancılardan 10 kat dahada çok su faturası ve katı atık vergisi almayı planladıklarını açıkladı. Özcan’ın bu izahları hatri sayilir büyüklükte münakaşa yarattı. derhal peşinden önergenin görüşüldüğü mecliste münakaşa çıkması üzerine, Özcan bu sefer de AK Partili üyelere çay fırlattı.

AK PARTİLİLERDEN “ÇAY ATMA” ELEŞTİRİSİ

Bugün yapılan meclis toplantısında çay polemiği tekrar gündeme geldi. CHP’li Tanju Özcan, çay atmasını tenkit eden AK Partili Kamuran Avcı’ya Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinden cevap verdi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ perişan laf EDİYOR MU DİYORSUN”

Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, AK Partili azaları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şikayet edeceğini söylediği konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Çay atmak suçsa Cumhurbaşkanı Niçin halka çay atıyor? Niçin yangınzedelere atıyor, Niçin selzedelere atıyor? Cumhurbaşkanı perişan laf mi etmekte insanlara? Cumhurbaşkanımıza ‘hakaret mi ediyorsun diyorsun’ halka?

“SAYIN CUMHURBAŞKANI, KAMURAN BEY’E HADDİNİ BİLDİRİNİZ”

Seni şikayet ediyorum Cumhurbaşkanımıza. Kamuran (Avcı) çay attım diye kızdı. Çay atmak saygısızlıkmış! Sayın Cumhurbaşkanım lütfen Kamuran Bey’e (Kamuran Avcı) haddini bildiriniz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.