Takım arkadaşları tarafından eleştirilen MasterChef Azize sert çıkıştı: Ben bunlara dalarım-haberi

Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun yaptığı MasterChef Türkiye, Bir gün evvel akşam tertemiz bölümüyle ekrana geldi. Haftanın evvel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen al ve mavi takım yarışmacıları şeflerin isteği doğrultusunda yol yemeklerini yaptı.

DOKUNULMAZLIK MAVİ TAKIMIN OLDU

Menüde ise balık ekmek, ıslak hamburger, goralı, kumpir, nohut dürüm, bici bici, halka tatlısı yer aldı. Bu yemekleri yapması amaciyla takımlara yetmiş dakika süre verildi. süre nihayetinde tadım yaparak oy birliği ile karar veren şefler, 4-3’lük skorla mavi takımın kazandığını açıkladı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞIN SAHİBİ BELLİ OLDU

MasterChef 2021’de dokunulmazlığı kaybeden al takımın yarışmacıları bu sefer de ferdi dokunulmazlık oyunu amaciyla ugras etti. Danilo Zanna’nın imzasini tabağını yapan yarışmacılardan dokunulmazlığı galip gelen ad Hamza oldu.

“BEN BUNLARA DALARIM”

Bireysel dokunulmazlığı galip gelen Hamza, evvel eleme adayı olarak Azize’yi gösterdi. Eleme adaylarının belirlendiği oylamada ise gergin anlar yaşandı. Takım arkadaşlarının kendisine karşı var olan suçlayıcı tavrından rahatsız var olan Azize, rakip takımın yarışmacılarına dönerek “Ben bunlara dalarım. Bundan ardindan her şey de yiyecekleri kişi benim” dedi.

ELEME ADAYLARI SEÇİLDİ

Altı yarışmacı arasında yapılan oylama neticeninde Dilara 4, Safanur 5 sefer isimleri yazıldı. nihayet olarak Hamza’nın vereceği oylar ile haftanın 2. eleme adayı Safanur oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir