Sosyal medyada ‘İzban kekosu’ diye küçümsenen Ali Uçar’ın romanı çıktı-haberi

Toplu taşımada karşısında oturan kendini bilmez tek kadın tarafından kitap okumanın kendisine yakıştırılmadığı Ali Uçar, yıllar ardindan kaleme aldığı romanla adından laf ettiriyor.

“ELBİSEM KİRLİ, ZİHNİMİ KİRLETEMİYORUM”

Yaşanan olayın derhal peşinden o asama de açıklamalarda bulunan ve Sanki insanlık dersi veren Uçar, mevzubahis paylaşımla alakalı olarak, “Çalmıyorum. Çalışarak kazanıyor, param yettiğince kitap almaya, kütüphaneye gitmeye çalışıyorum. Elbisem kirli, terliğim bindiğim metroya ahenk gösteren değil. İşte zihnimi kirletemiyorum. Çok utanıyorum bunun benzeri tek insan olduğum için” ifadelerini kullanmıştı.

ALİ UÇAR YAZAR OLDU

Aradan geçen senelerin derhal peşinden Ali Uçar, yazar oldu. ‘Kitap Dokununca Yüreğe’ adli tek roman kaleme alan Uçar’a, o asama de destek var olan yasamsal medya kullanıcıları bu sefer ise kitabını paylaşıp satın alıyor.

“HERKES netlikle ALIP, OKUMALI”

Uçar’ın romanının netlikle okunması gerektiğini belirten okurlar ise kitapla alakalı olarak, “Kendisine yapılan hadiseye verilebilecek en iyi yanıtı kitap yazarak vermiş. her biri netlikle alıp, okumalı. mükemmel tek kitap” yorumlarına yer verdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir