Son Dakika: Rıdvan Dilmen, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla futbol yorumculuğunu bıraktı-haberi

Uzun yıllardır NTV’deki “Yüzde surat Futbol” programında Süper Lig maçlarını açıklama eden Rıdvan Dilmen, yorumculuğu bıraktığını açıkladı.

Rıdvan Dilmen, kendisine iftira atıldığını belirterek, futbol dünyasından uzaklaşmaya karar verdiğini duyurdu.

Öte istikametten Rıdvan Dilmen, kendisine baz alinarak suçlamalara belgelerle cevap vereceğini belirtti.

Rıdvan Dilmen’in yaptığı İzah şu şekilde;

43 sene evvel lisanslı tek futbolcu olarak girdiğim Türk futbol ailesine, onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğim ulusal futbolcu – teknik patron – futbol yorumcusu olarak yürüttüğüm zamani bu erken itibariyle sonlandırıyorum. Vicdanen çok rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla alakalı Katiyen saygısızlığım olmadı. ama nihayet vakitte örgütlü tek şekilde amaç gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları benzeri onay etmem mümkün değildir! Şimdiye civarindan olduğu gibi; rahmetli babamın ve annemin bana bıraktığı en anlamlı kalıt var olan DİLMEN soyadını Rabbim müsaade ettiği sürece onurumla taşımaya ayni ritimde devam edeceğim.

“TETİKÇİ VE AZMETTİRİCİLERİ tek TEK İFŞA EDECEĞİM”

Doğuş Gurubu Sayın Başkanı Ferit Şahenk Bey’e ve NTV ailesine teşekkür ederim. bütün izleyicilerimize minnettarım.

Yakın tek zamanda, bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının halkı kim ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir