Son dakika! Malatyaspor Aytaç Kara'yı transfer etmek istiyor-haberi

Yeni Malatyaspor’da reis Adil Gevrek, Galatasaray mücadelesi döneminden evvel açıklamalarda bulundu.

Radyospor’da Anadolu Ateşi programında Salim Manav’ın canlı yayın konuğu var olan Adil Gevrek, “Rakibimiz Galatasaray’ın perşembe bugünü Marsilya’yla oynaması bizim tek avantaj değil. Galatasaray’ı kutlama ediyorum; ülkemiz yerine mühim tek galibiyet elde ettiler. üç maçtır yenik oluyoruz, perişan gidişatı durdurmak istiyoruz. İnanıyorum ki taraftarımızın önünde kazanacağız. Galatasaray maçına başka maçlarımıza göre alaka çok olacaktır. Gönül isterki her maçımıza alaka olsun. tertemiz Malatyaspor taraftarını her vakit stadyumda görmek istiyoruz. Bu sezon perişan gidiyoruz, bunun da farkındayız. güç ve sıkıntılı günleri hep birlikte aşacağız.” ifadelerini kullandı.

‘Aytaç Kara’yı istiyoruz’

Teknik direktör Marius Sumudica ile tasima görüşmeleri yaptıklarını söyleyen reis Gevrek, “Sumudica ile tasima görüşmelerimiz oldu. Sumudica 5-6 adet tasima yapmamız gerektiğini bana da söyledi. Galatasaray’dan Aytaç Kara’yı sezon döneminden evvel de istedik. Aytaç Kara’yı şimdi de istiyoruz. Galatasaray bırakırsa Aytaç’ı kadromuza katmak isteriz.” dedi.

‘Biz hakemlerle alakalı konuşsak da sesimiz ulaşmıyor’

Kulüpler Birliği’nde 14 kulübün almış olduğu hakemlerle alakalı konuşmama kararı ile alakalı ise Gevrek, “14 takim toplantıda olduğu amaciyla 14 kulübün ismi belirtildi. Biz Zati hakemlerle alakalı konuşsak da sesimiz ulaşmıyor. Bu noktada konuşmamamız dahada doğru.” diye konuştu. (Ajansspor)

  • Aytaç kara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.