Son Dakika: Kerem Aktürkoğlu’nu yumruklayan Marcao özür diledi: Hakkımda verilecek tüm kararlara saygılıyım-haberi

Dün akşam oynanan GZT Giresunspor – Galatasaray mücadelesinde Kerem Aktürkoğlu’na baş atan ve derhal peşinden yumruk savuran Galatasaray’ın Brezilyalı oyuncusu, yaşananlarla alakalı olarak tek İzah yaptı.

Kişisel yasamsal medya hesabından tek video paylaşan deneyimli oyuncu, yaşananlardan dolayı çok üzgün olduğunu vurguladı. Kerem Aktürkoğlu’ndan ve ailesinden özür dileyen Marcao, ile alakalı verilecek bütün kararlara saygı duyduğunu ifade etti.

İşte Marcao’nun açıklaması:

“KEREM VE AİLESİNDEN ÖZÜR DİLİYORUM”

“Öncelikle Kerem’in anne adayi ve babasından özür diliyorum. Kardeşim Kerem’den çok çok özür diliyorum. Bana güvenen, beni geliştiren başta Fatih hocam olmak üzere bütün hocalarımdan, başkanımızdan, yönetimimizden, camiamızdan ve taraftarımızdan özür diliyorum.

“BENİ AFFETMEZSİNİZ”

Dün akşam mücadelede yaşanan talihsiz olayla alakalı İzah uygulamak amaciyla karşınızdayım. Bir gün evvel akşam mücadelede gördüklerinizi basit kolay unutamayacağınızı ve beni Katiyen bağışlamayacak Galatasaraylılar olduğunu biliyorum. Zira bu takimi çok yakından tanıyorum.

“HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAK CANIMI ACITTI”

Bu, çok ağrıma gidiyor çünkü bendeniz Galatasaray’a gelene civarindan olasılık ettiğinizden dahada güç vaziyette var olan tek gençtim. eğer beni sahiplenip bana çaba vermeseydiniz kaybolabilirdim. Kaybolmama destur vermeyenleri düş kırıklığına uğratmak da canımı acıtıyor.

“AŞKLA HİZMET ETTİM BU KULÜBE”

Asıl acısını çektiğim al kart, mücadele oynamama, yönetimsel ve Parasal cezalardan çok bugüne civarindan hatri sayilir büyüklükte tek aşkla hizmet verdiğim bu camiada yönetilmesi güç tek duyguyu yaşamak ve yaşatmak. Bu çok ağırıma gidiyor.

“HAKLIYKEN ÖFKEME YENİK DÜŞTÜM”

Futbolun mahremiyeti içinde Bir hayli şey yaşanır, çoğunu kendisinin aramızda çözeriz. Ne yazık ki Bir gün evvel gece bunun benzeri olmadı. Haklı olduğumu düşündüğüm tek vaziyette o anki öfkeme maglup düştüm.

“AİLEME BEDEL ÖDETMEYİN”

Sizden tek isteğim var. Bu konunun bedelini bendeniz ödemeliyim. Eşim ve çocuklarım değil. Lütfen onları dahada çok acıtmayın. Zira onlar da bunu dogruluk etmiyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.