Son Dakika: Fatih Terim’den ayrılık sinyali: 31 Mayıs tarihi itibarıyla mukavelem bitiyor, sözümüzü yerine getirdik-haberi

Galatasaray teknik patronu Fatih Terim, şampiyonluğun kaybedilmesiyle içindekileri döktü. Terim, başta yönetim olmak üzere hedefine herkesi aldı.

İşte Terim’in açıklamaları:

“BİZİM FARKIMIZ VAR”

“Bazen yönetenlerle bizim tek farkımız var, biz futbolu nasıl geliştirebiliriz diye bakıyoruz. Onların birçoğu, sezon içinde cezalar veriyor. Zenginlikleriyle, tanıdıklarıyla TFF idaresi olurlarsa, futbolu bilmeyen 3. derslik kişilerle ayni ritimde devam ederler.

“OCAKTA AVRUPA’DA OLAMAYIZ”

Türk futbolu da bunun benzeri olmaya ayni ritimde devam eder. ocakta ayında Avrupa’da olamayız. TFF ile alakalı konuşmak istemiyorum, bazı fatih terim hocam bazı de Galatasaray düşmanı. bazı vaktinde Arda’ya söylemediği şeyleri arkadan dolanarak telefondan yapıyor.

“YALNIZIM DEDİM ANLAMADILAR”

Yalnızım dediğimde çok şey ifade ettim de Ne yazık ki anlamadılar. İçeridekiler dışarıdan dahada tehlikeli. Galatasaray’la gurur duyuyorum.

“HERKESE RAĞMEN OLABİLİRDİK”

Herkese karşın olabilmektedir miydik… Her şampiyonluğun ‘buna rağmen’ ayrıntısı vardır, bu şampiyonluğun bu detayları çok olacaktı.

“SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRDİK”

31 Mayıs tarihi itibarıyla mukavelem bitiyor. Gereğine uyduk. Bir takım zamanlar istifa zamanlarıydı ama yapmadım Galatasaray’ın hatrı için. Sözümüzü adina getirdik. Haklarını helal etsinler.

“TFF, BASIN, HERKESLE UĞRAŞTIK”

Biz TFF ve kurullarına göğsümüzü germişken TFF ve kurullarına teşekkür edenlerle karşılaşıyoruz. Basın, kurullar, TFF ile ayrı uğraş. tek de içerisiyle uğraş. Çok evvel bitirmemiz gerekirdi.”

Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti

Gedson Fernandes, Galatasaray’a veda etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir