Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Süper Lig şampiyonu Beşiktaş’ı tebrik etti-haberi

Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonlarinda şampiyonluk ipini güç da olsa göğüsleyen Beşiktaş heyecanı yaşıyor. Beşiktaş’ın şampiyonluğunun derhal peşinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yasamsal medya hesabından kutlama iletisi paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonu şampiyonu var olan Beşiktaş’ı ve bütün Beşiktaş taraftarını canı gönülden kutlama ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TEBRİK MESAJI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Süper Lig’de 2020-2021 sezonunu şampiyon tamamlayan Beşiktaş amaciyla kutlama iletisi yayınladı. bakanimiz Kasapoğlu, yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Süper Lig 2020-2021 sezonlarinda gösterdiği başarılı performansın derhal peşinden yarışı şampiyon olarak göğüsleyen Beşiktaş idman Kulübünü kutluyorum. Üç güzide kulübümüzün Süper Lig’in nihayet haftasına civarindan sürdürdüğü zirve mücadelesinde galip gelen Türk futbolu oldu. Bu çetin ugras neticeninde ipi göğüsleyen Beşiktaş’ın bu başarısında emeği geçen başta futbolcular ve teknik ekip olmak üzere idaresi ve siyah-beyazlı camiayı kutlama ediyorum. Önümüzdeki sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi temsil edecek var olan Beşiktaş’a başarılar diliyorum.”

BAKAN GÜL’DEN MESAJ

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Süper Lig 2020-2021 sezonu şampiyonu @Besiktas’ı ve bütün taraftarlarını kutluyorum. Tebrikler kara Kartal” dedi.

ŞENTOP’TAN TEBRİK

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonu şampiyonu Beşiktaş’ı, reis ve yöneticilerini, sezon süresince ter döken futbolcularını, teknik patron ve ekibini, bütün Beşiktaş taraftarını canı gönülden kutlama ediyorum” dedi.

BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NDAN KUTLAMA MESAJI

2020-2021 Spor Toto Süper Lig Sezonu Şampiyonu @Besiktas’ı kutlama ediyorum” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU’NDAN TEBRİK

CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Pandemi tesiri altında güç şartlarda ugras eden bütün takımlarımızı ve bu Yorucu ugras nihayetinde 2020-2021 Süper Lig şampiyonu var olan @Besiktas’ı içtenlikle kutluyorum” paylaşımını yaptı.

BAKAN KOCA’DAN UYARILI TEBRİK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Süper Lig şampiyonu belli oldu. Beşiktaş’ı ve taraftarını kutluyoruz. vakit itibariyle, Beşiktaş camiasının salgınla mücadelenin sıkı taraftarı olmayı sürdüreceğine inanıyorum. Sevinçleri paylaşırken riskten ırak duralım” dedi.

KARAMOLLAOĞLU’NDAN TEBRİK MESAJI

Saadet Partisi genel Başkanı esas Karamollaoğlu, “Tebrikler #Beşiktaş. 2020-2021 Sezonu Süper Lig Şampiyonu var olan #Beşiktaş yönetimini, teknik heyetini, futbolcularını ve taraftarlarını canı gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.