Sibel Can-Emir Sarıgül olayının ardından ilk kez konuşan Buket Aydın’dan bomba açıklama-haberi

Türkiye Değişim Partisi genel Başkanı Mustafa Sarıgül‘in iş adamı erkek çocuğu Emir Sarıgül‘le yaşadığı aşk ile günlerce magazin gündeminden düşmeyen spiker Buket Aydın, Daha önceki sevgilisi buyruk Sarıgül ile sanatçı Sibel Can‘ın Göcek’te teknede görüntülenmesinin derhal peşinden evvel kez konuştu.

“EVLİLİK TEKLİFİ ONUN YAPTIĞI BİR HAREKETTİR”

TV100’e açıklamalarda bulunan Aydın, buyruk Sarıgül’ün İzdivaç etme önerinini reddetmesi ile alakalı konuştu. Aydın, Sarıgül’ün İzdivaç etme öneri etmesinin kendisinin hareketi olduğunu söyleyerek, “Ben bu konunun içinden çıkmak istedim. bendeniz mart nihayetinde buyruk beyle ilişkimi kariyerime zarar verdiği amaciyla noktaladım. buyruk beyin bana yaptığı İzdivaç etme önerisi onun yaptığı tek harekettir” dedi.

“BAŞKALARIYLA DA GÖREBİLİRSİNİZ”

Emir Sarıgül’ün yaz aylarında başka kadınlarla da görüntülenebileceğini aktaran Aydın, “Her defasında benim de fotoğraflarım çıkarsa bu beni üzer. bendeniz buyruk beyin İzdivaç etme önerinini onay etmedim, etmeyeceğim. Filistinli bebekler ölüyor. bendeniz utanç duyuyorum. buyruk beyin pırlanta benzeri iki çocuğu var. O çocuklarla da tanıştım. Bana Buket abla dediler. O bu çocukları düşünmeden devinim etmekte olabilir, ama bendeniz o çocukların sayginina dahada çok konuşmuyorum. Beni bu haberlerin içinden çekin” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir