Şeyma Subaşı, peş peşe bikinili pozlarını paylaşarak hayalinin gerçek olduğunu duyurdu-haberi

Geçtiğimiz günlerde katıldığı programda olay açıklamalarda bulunan Şeyma Subaşı, kısa süre İstanbul’da kaldıktan ardindan Mısırlı sevgilisi ve kızı Melisa’yla birlikte Bali’ye gitti.

PEŞ PEŞE POZLAR PAYLAŞTI

Instagram’da üç milyondan çok takipçisi bulunan Şeyma Subaşı, hemide kızı ayni vakitte da sevgilisiyle birlikte mutluluk dolu olmak pozu vermeyi ihmal etmedi.

“HEP BALİ’YE GELMEK İSTEMİŞİMDİR”

Fotoğraflarının altına uzunca tek not yazan Şeyma Subaşı şunları yazdı: “Doğru vakitlere çok inanıyorum. Bali’ye hep gelmek istemişimdir, yıllardır görmek ve keşfetmek istediğim yerlerden biri olmuştur. Ama kendimi Tamamiyle hazır hissettiğimde resimlerden gördüğüm ve benim amaciyla çok hususi olacağını hissettiğim bu yere çok keyifli gelmek istedim. Ve doğru insanlarla… Ve şimdi dahil huzurum, kızım ve ben… En çok görmek istediğim bu yerde, sevdiklerimle buradayız. Ve burada ruhumu dahada da geliştirmeye çok hazırım. Melisa’yı en bahtlı çocuklardan biri olarak görüyorum çünkü o bu yaşta ve bu tatil Tecrübenini her vakit hatırlayacak. Ama yardım edemem ama şöyle düşünün evet her şeyin doğru vakiti var ama kimi şu anda olduğu gibi, bu şansı bizim adımıza alırız… bunu ama kendisinin başımıza gerçekleştirebiliriz.”

İşte Şeyma Subaşı’nın paylaştığı pozlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.