Sevişme sahneleriyle olay olan Nicole Kidman kocasının bu duruma nasıl yaklaştığını anlattı: Bana karışmıyor-haberi

Rol aldığı filmlerde gösterdiği başarılı performanslar hasebiyle sinema dünyasının önde gelen isimleri arasında bulunan 54 yaşında olan oyuncu Nicole Kidman, olay olusturan sevişme sahnelerine eşinin nasıl baktığını anlattı. iyi oyuncu, eşinin de tek sanatçı olduğunu hatırlatarak, kendisine karışmadığını ifade etti. Kidman, müzisyen eşi Urban amaciyla “Benim esim da sanatçı, bu sebeple bütün bunları anlıyor. Ayrı olarak bu konuyla alakali bana karışmaz” dedi.

“SETTE NE YAPTIĞIMI ÇOK DA BİLMİYOR”

Ünlü oyuncu, kocası Keith Urban‘ın, ekranda veyahut perdede gördüğü o sahnelerin, nihayetinde şovun tek parçası olduğunu bildiğini de sözlerine ekledi. Kidman “Kocam Keith, benim sette ne yaptığımı da çok fazla bilmiyor” diye konuştu. Nicole Kidman nihayet olarak The Undoing isimli dizide Hugh Grant ile Big Little Lies isimli dizide de Alexander Skarsgard ile mühim rolleri paylaşıyordu.

“FARKLI TÜRDEN BİR İLİŞKİMİZ VAR”

Kidman ile Skarsgard, 2018’deki Emmy töreninde herkesi şaşırtan tek yakınlık sergilemişti. Birbirlerini öpücüklere boğan Kidman ve Skarsgard, uzunca süre konuşulmuştu. Kidman o dönemde dizinin setinde oyun gereği çok yoğun anlar yaşadıklarını belirterek “Aramızda güven ve dürüstlüğe dayalı tek iletişim var. Başka bir deyişle tek başka söylemle Alexander ile değişik türden tek ilişkimiz var” diye konuşmuştu.

“ÇIĞLIK SESLERİM dahada huzursuz EDİCİ GELİYOR”

O dönemde Skarsgard ile aralarında güvene dayanan başka tür tek münasebet olduğunu belirten Kidman, kocası Keith Urban’ın, dizideki sevişme sahnelerinden değil, şiddet bulunan sahnelerden rahatsız olduğunu belirtmişti.Kidman “Keith diziyi seyrettiğinde rahatsız oLdu. bendeniz oyun gereği feryat atarken veyahut ağlarken sanki bunun için reaksiyon göstermesi gerekiyormuş benzeri hissettiğini anlattı” diye konuşmuştu.

KIZLARININ BAKIMLARINI birlikte ÜSTLENİYORLAR

Rol aldığı Days of Thunder isimli filmle Hollywood’daki kariyerinde mühim tek dönemece giren Nicole Kidman, Tom Cruise ile var olan evvel evliliğini sonlandırdıktan ardindan Keith Urban ile evlenmişti. Kidman, bilinen tek müzisyen var olan Keith Urban ile İzdivaç etme hayatıyla alakalı de konuştu. Kidman, iki kızlarının bakımı açısından Urban ile çalışma programlarını ayarladıklarını da sözlerine ekledi.

HAMİLE OLDUĞUNU KİMSE GÖRMEMİŞTİ

Nicole Kidman ile Keith Urban’ın evvel kızı Sunday 13 yaşında. Çiftin, şu anda 10 yaşında var olan minik kızı Faith dünyaya geldiğinde ise her biri şaşırmıştı. Zira Kidman’ın hamile olduğunu kimse görmemişti. Sonradan Faith’in, taşıyıcı anne adayi yoluyla dünyaya geldiği alana çıktı.

EVLATLIK ÇOCUKLARIYLA İLGİLENMEMESİ ELEŞTİRİLMİŞTİ

Nicole Kidman, Tom Cruise ile evliyken Isabella ve Connor isminde iki bebek evlat edinmişti. Cruise ile Kidman 1990’da izdivaç edip 2001’de boşandı. Şu anda 28 yaşında var olan Isabella ile 26 yaşında olan Connor ile Cruise’dan boşandıktan ardindan çok fazla görüşmedi Kidman. iyi oyuncu, iki evlatlık çocuğuyla hiç ilgilenmediği amaciyla çok eleştirilmişti. ama bu durumun, Tom Cruise’un iki çocuğu, Scientology tarikatının kaidelerine göre yetiştirmesinden ve Kidman’ın da artık tarikatın üyesi olmamasından kaynaklandığı ileri sürülmüştü.

BİRÇOK sefer ESTETİK MASASINA YATTI

ABD doğumlu Avustralyalı yıldız Nicole Kidman, Hollywood’un en uzunca kadın yıldızlarından biri olarak tanınıyor. 1.80 santimetre boyundaki Kidman, sık sık yüzüne estetik müdahaleler yaptırdığı amaciyla de eleştiriliyor.

14 YAŞINDA OYUNCULUĞA BAŞLADI

1967 seneninde Honolulu’da dünyaya gelen Nicole Kidman, biyokimyager var olan babasının işi hasebiyle 10 yaşına civarindan AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ve Avustralya arasında büyüdü. ardindan bütün aile Avustralya’ya taşındı. 10 yaşında drama okuluna başlayan Kidman, 14 yaşında da tek istikametten okurken tek istikametten oyunculuk yapmaya başladı.

DAYS OF THUNDER DÖNÜM NOKTASI OLDU

1983 seneninde Bush Christmas ile Avustralya’da profesyonelliğe adım atan Kidman, Philip Noyce’un yönettiği 1989 tarihindeki Dead Calm ile dikkatleri üstüne çekti. tek sene ardindan Tom Cruise ile birlikte mühim rolleri paylaştığı Days of Thunder ise onun amaciyla tek dönüm noktası oldu. derhal peşinden çok sayıda film geldi. Kidman, Saatler (Hours) isimli filmde meşhur yazar Virginia Woolf’u canlandırarak En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar kazandı. Kidman, çok sayıda başarılı ve çok gişe rekorları elde eden filmlerde oyun aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.