Sevda Erginci ile evlilik kararı alan oyuncu Yılmaz Kunt’un bir kadına attığı mesajlar ifşa oldu-haberi

Bir müddettir aşk yaşayan ve ilişkileri evlilik yolunda ilerleyen Sevda Erginci ve Yılmaz Kunt, geçtiğimiz günlerde Bodrum‘da tatil yaparak duygusal anlar yaşadı. Plajda görüntülenen çift, mutluluklarıyla dikkat çekerken tek ifşa krizi yaşadı. Kunt’un Erginci ile aşk yaşarken avukat Seray Öztürk’le mesajlaştığı Hem de resmini dahi gönderdiği alana çıktı.

“EVLİLİK YOLUNDAYKEN BENİMLE KONUŞMAN KADINA YÖNELİK BAŞKA ŞİDDET”

Avukat Seray Öztürk, oyuncu Yılmaz Kunt’la mesajlarını Instagram‘daki sayfasında yayınladı. iletilerde Yılmaz Kunt’un avukat Öztürk’le buluşmak amaciyla iletiler attığı da görüldü. uzunca süre mesajlaştıkları görülen ve ses kaydı atan Kunt’la bütün yazışmalarını ifşa eden Öztürk, nihayet olarak Kunt ile Erginci’nin çıkan İzdivaç etme haberini yayınladı. Öztürk, bütün magazin sitelerini etiketleyerek, “Evlilik yolundayken devamlı benimle buluşmaya çalışman Sahiden kadına karşı başka tek şiddet! Sahiden yaptığına ne denir?” diye yazdı.

ÜSTSÜZ POZUNU ATMIŞ

Yılmaz Kunt, üstü çıplak resim attığı Seray Öztürk’ün “Saçların tatlıymış” mesajına “Sağ ol Yalnızca saçlarıma tatlı dediğin için” Cevabını vermesi de dikkat çekti. Oyuncunun, Öztürk ile görüntülü konuşmak istediği de görüldü.

ÇİFTE GÖNDERME YAPTI

Kunt’un kendisine attığı resim ve videoları da paylaşan Öztürk, “İyi tatiller” yazarak, Erginci ve Kunt’a gönderme yapmayı da ihmal etmedi. Öztürk nihayet olarak, “Yılmaz Kunt sen kim oluyorsun da başkasıyla nişanlı olduğun halde beni de yönetim etmeye kalkıyorsun” iletinini paylaştı.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.