Ses kayıtları ortaya çıkan Feyza Aktan, Özcan Deniz’e attığı mesajları paylaşarak kendisini savundu-haberi

Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve Daha önceki eşi Feyza Aktan‘ın velayet savaşı ayni ritimde devam ediyor. ak TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programda Feyza Aktan’a ait olduğu ileri sürülen ses kayıtlarının alana çıkmasıyla ikili tekrar gündeme geldi.

“ÇOCUĞU GÖRÜŞ DIŞI GÖNDERMENİN BEDELİNİ ÖDEDİM”

Yayınlanan ses kayıtlarında ağır hakaretler eden Feyza Aktan’ın çocuğu Kuzey’i babasına göstermeyeceğini söylediği ve uykusu var olan çocuğunu komşuya göndermeye çalıştığı duyuluyor. Kısa müddette gündem var olan Aktan, yasamsal medya hesabından uzunca tek İzah metni yayınlayarak kendisini savundu.

Özcan Deniz ile evliliğinden dünyaya gelen erkek çocuğu şimal ile kapının önündeki tek görüntüsünü yayınlayan Aktan, şu ifadeleri kullandı: “Oğlumla babasını beklerken onu kapıda oyalamak amaciyla eğlendirdiğim tek an… görsel uzunca ve nihayetinde babasının gelip, erkek çocuğunu aldığı tek kayıt… hayata alanımın dört tek yanına yerleştirdiği kameralardan bulabildiği ‘kötü anne’ benzeri trajedik tek durum yaratmasına bendeniz alışığım. tekrar görüş bugünü dışında göndermemin bedelini ağır ödediğim tek an…”

“UYGULANAN ORANTISIZ GÜCE KARŞILIK VERDİM”

“Verdiğim röportajda uzunca müddettir uğradığım iftiralara belgeleriyle cevap verdim ama kimse dönüp ‘Bu kıza neden iftira attınız?’ diye sormadı. Bu asama içinde ‘Neden hiddetli davrandınız?’ diye bana hesap soruldu. tatbik edilen bu orantısız güç karşısında verdiğim tepkiler, diger her biri benzeri insan olmanın doğasında yatan duyguların sonucu. tersini beklemek, takım elbiseyle yatağa girmek gibi…”

“OĞLUM MAGAZİN MALZEMESİ DEĞİL, HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATIYORUM”

“Oğlumun uyku düzeniyle alakalı kurduğum tek sistem var. Öğleden ardindan geç yatarsa gece uykusu kaliteli olmuyor. bunun benzeri vaziyetlerde onu oyalamak amaciyla çogunlukla dikkatinin dağılacağı faaliyetler buluyorum. (Arkadaşlarına göndermek, bahçede oyalamak vs. ) Ahh, bunu da açıklıyorum ya… Yorgunum, yetişemiyorum… Hızınıza, gücünüze, manipülasyonlara ve bu kirli dövüşe… Para, güç, medya bütün bu cephane karşısında kendimi kollamam mümkün değil. Oğlum, kimsenin magazin malzemesi değil! Bunu servis eden, yayınlayan herkese hukuki zamani başlatıyorum.”

ÖZCAN DENİZ’E ATTIĞI iletileri PAYLAŞTI

Aktan fotoğraflarla İzah yaptığı paylaşımında 27 Mart bugünü Kuzey’in babasını görmek istemesi üstüne Özcan Deniz’e attığı mesajları da paylaştı.

BAKICI: FEYZA BENİ VE ÇOCUĞUNU AÇ BIRAKIYORDU

Geçtiğimiz haftalarda Feyza Aktan’ın yanında çalışan bakıcısına şiddet uyguladığı ileri sürülmüş Hem de kadının moraran bacağının görüntüsü alana çıkmıştı. Söylemezsem Olmaz programına bununla alakalı tek İzah videosu gönderen bakıcı kadın, “Evde Kuzey’le çok aç kalıyorduk. devamlı komşulara ve arkadaşlarına gönderiyordu. ‘Özcan’a söyleme seni işten atarım’ diye tehdit ediyordu. devamlı yalnız ve aç bırakıp arayıp sormuyordu. Gece geç geliyordu. şimal benimle yatıyordu. Kuzey’e alakası ve anne adayi sevgisi yoktu. Benim en hatri sayilir büyüklükte hatam izdivaç edip bebek uygulamak diyordu” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.