Sergen Yalçın: Skor fantastik oldu, çok beklenen bir skor değildi-haberi

Beşiktaş teknik patronu Sergen Yalçın, Hatayspor’u 7-0 yendikleri mücadelenin derhal peşinden yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Tarihi zaferi değerlendiren Yalçın, mücadelenin skorunun fantastik olduğunu vurgularken tek sonraki hafta Galatasaray karşılaşmasının nihayetinde şampiyonluğa uzanmak istediklerini belirtti.

Sergen Yalçın’ın izahları şöyle:

“OYUNU ÇOK acele BİTİRDİK”

“Kazanmak çok önemliydi. bu erken amaciyla alınacak üç puandan çok dahada çok şeyler ifade ediyordu bizim için. Yorucu tek rakibe karşı oynadık. Ligin flaş takımlarından tek tanesi. Ligde iyi yerdeler. Skor fantastik oldu. Çok beklenen tek skor değildi. Oyunu çok acele bitirdik. o nedenle bunun benzeri skor oldu. Oyuncularım isteği, arzuları, bulunduğumuz pozisyonu anlamaları çok mühim tek etkendi. İyi ve mühim tek galibiyet aldık. Her şey normale dönecek. tek hafta dinleneceğiz.

“5 PUANLIK BİR AVANTAJ VAR”

Eşit şartlarda olacağız. Çünkü, eşit şartlarda oynamıyoruz. Şİmdi tek hafta dinleneceğiz ve allahın izniyle mutluluk dolu sona ulacağız. 5 puanlık tek avantaj var. dört nokta bize yetiyor. İnşallah dört nokta alabiliriz. Gökhan ve Aboubakar art dönecek belki. üç oyuncumuz dışarıda kalacak. Haftayı iyi değerlendireceğiz. üç lig tek kupa mücadelesi var. Çok hatri sayilir büyüklükte zorluklar aştık. hepsini tek sonraki hafta sonuçlandıracağız inşallah.

“BİZ DE İNSANIZ”

Nkoudou’nun vaziyeti istikbal hafta belli olur herhalde. MR çekilecek. Şimdi dile getirmek erken. kimi söylediklerimiz yanlış anlaşılıyor. İçimizdekini tutamıyoruz bazen. Neticede biz de insanız.

“İNŞALLAH FİNALİ, O MUTLULUĞU YAŞARIZ”

Türkiye’deki en güç işi biz, teknik direktörler yapıyor. muvaffakiyet ve başarısızlığın karşılığı çok fazla oluyor. Hiç kimsenin işi basit değil. Bu sene pandemiden evvel başladık. tek senedir seyircisiz oynuyoruz maçları. Elimizden gelenin en iyi olanini yapmaya çalışıyoruz ekibimizle birlikte. İnşallah finali, o mutluluğu yaşarız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir