Seda Sayan’dan Gelinim Mutfakta’ya transfer olan Demet Akalın’a gönderme: Ekmek almam, kazandırırım-haberi

Sunuculuğunu Demet Akalın ve Alişan’ın yaptığı ‘Demet ve Alişan ile erken Sabah’ programı, geçen sezonun nihayetinde final yapmıştı. Programın bitmesinin derhal hemen peşinden Star TV, Seda Sayan‘la anlaştığını duyurdu. Akalın da meşhur ismi “Ekmeğimle oynadın” diyerek eleştirmişti.

SEDA SAYAN’IN YERİNE DEMET AKALIN GELDİ

Seda Sayan’ın Kanal D’den Star TV’ye tasima olmasının derhal peşinden Gelinim Mutfakta programını kimin sunacağı heyecan konusu olmuştu. bu erken yasamsal medya hesabından sözleşme imzalarken çektirdiği tek resimi paylaşan Akalın, “Gelinim Mutfakta hayırlı olsun” dedi.

“EKMEM ALMAM, KAZANDIRIRIM”

Haberin kısa müddette Instagram’da yayılmasının derhal peşinden Seda Sayan’dan cevap gecikmedi. Haberi paylaşan tek magazin sayfasına yorum yapan Sayan, “Hayırlı olsun. Ekmek almam, her vakit kazandırırım” diyerek Akalın’a gönderme yaptı.

SEDA SAYAN VE DEMET AKALIN içinde NE OLMUŞTU?

Demet Akalın, Star TV’deki programının bittiğini duyurduğu hafta kanalın Seda Sayan’la anlaştığını duyunca yasamsal medya hesabından paylaşım yaparak “Cuma bugünü program bitişi ekiple ağlarken ‘Ben başlıyorum’ diye ileti gönderdin. Cenaze evine davulla gidilmez. nihayet izahım ama beni seninle yanak yanağa göremezler” demişti.

Hakkında “Demet ve Alişan’ın ekmeğiyle oynadı” iddiaları çıkan Seda Sayan, yasamsal medya hesabından tek video yayınlayarak şunları söylemişti: “50 defa söyledim tek defa dahada söylüyorum tek dahada da sormasınlar. bendeniz kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. tek dahada konuşturmayın beni. Bunu iyi bilen gayet iyi bilir. Bilmeyen de iyi öğrensin.”

Demet Akalın, Seda Sayan'ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta programının tertemiz sunucusu oldu

Demet Akalın, Seda Sayan’ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta programının tertemiz sunucusu oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir