Sarıgül: Türkiye Değişim Partisi olmadan kurulan masalar hikayedir-haberi

Türkiye Değişim Partisi genel Başkanı Sarıgül, partisinin kent başkanlığı binasının açılışı amaciyla Kırşehir’e geldi.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sarıgül, 6 siyasi parti genel başkanının ‘Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem uzlasma Metni’ni imzalanmasıyla alakalı şunları söyledi:

“Her hanede tencere kaynıyor ama o tencerede et mi kaynıyor, dert mi kaynıyor; biz onları konuşuyoruz.  6 adet parti tek araya gelmiş; kim nereye gidecek, nasıl olacak, kimin koltuğu olacak, o koltukta kim oturacak, bunların düşüncesi budur.

Bu kurulan masalar, Tamamiyle iktidar partisinin ekmeğine yağ çalmaktan başka tek şey değil. Köprünün altından çok su geçer. ülkemiz Değişim Partisi olmadan kurulan masalar hikayedir. hakikat masayı biz kuracağız.”

Kırşehir’in yatırımlarda art planda tutulduğunu müdafaa eden Mustafa Sarıgül, “Kırşehir, yatırımlar ile alakalı hep arkada kalmış, tarım ve hayvancılıkta desteklenmemiş, Ankara ile Kayseri arasına sıkışmış. yazgınına terk edilmiş, sahipsiz bırakılmış. Kırşehir’e allahın izniyle biz sahip çıkacağız. Kırşehir, ülkemiz Değişim Partisi iktidarında devletten dogruluk ettiği hizmetleri alacak. Kırşehir’i, yatırımcılar amaciyla ahenk gösteren vaziyete getireceğiz; bölgenin parlayan yıldızı yapacağız” dedi. DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir