Şampiyon ÇBK Mersin Yenişehir Belediye kupayı kaldırdı-haberi

Kupa merasimi sonrası açıklamalarda bulunan ÇBK Mersin Yenişehir Belediye Başantrenörü Aziz Akkaya, “Bu kupayı hayatımızda evvel kez kazanıyoruz. iyi tek takım kurduk. Başkanıma teşekkür ediyorum. Aileme teşekkür ediyorum, bana müsaade ettiler buraya gelmem için. Bu galibiyeti tek de Türk antrenörlerine armağan etmek istiyorum. Zira Türk antrenörler kendilerine fırsat verildiğinde neleri başarabildiklerini gördüler” dedi.

TOPUZ: HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA İLK KUPAYI ALDIK

Takım kaptanı Esra Ural Topuz ise, “Çok mutluyum. iyi Mersin taraftarına bizi yalnız bırakmadıkları amaciyla teşekkür ediyorum. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu gurur, bu muvaffakiyet onun. her vakit bizimle oldu, her vakit bize destek verdi. Çok şükür biz de hedeflerimiz doğrultusunda evvel kupamızı aldık. Bu gece eğlenip şampiyonluğu kutlayacağız. Önümüzdü final-four var. İnşallah oradan da kupayla döneriz” diye konuştu.

Oyuncu Melis Talay da, “Çukurova kurulduğundan beri buradayım. İlk kez bunun benzeri tek kupa kazandık. Çok mutluyum. Şunu biliyorum, tek takımda kadınlara kıymet verilirse muvaffakiyet gelir” ifadelerini kullandı. 

DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir