Samet Aybaba: Türkiye’nin marka takımlarından biri Süper Lig’e geri döndü-haberi

Adana Demirspor teknik patronu Samet Aybaba, TFF 1. Lig şampiyonluğunun derhal peşinden açıklamalarda bulundu. Futbolcularına övgüler dizen deneyimli hoca, etkinlikler amaciyla sokağa çıkan taraftarlara da koronavirüs uyarısında bulundu.

Samet Aybaba’nın izahları şöyle:

“OYUNCULARIM İNANILMAZ PERFORMANS GÖSTERDİ”

“Güzel memleketimin iyi insanlarına yakışır tek şampiyonluk oldu. 11 mücadelede 10 galibiyet aldık, toplaminda dört gol yedik. Oyuncularım inanılmaz performans gösterdi, performansları yükseldi. Başkanımız ahenk gösteren ücret manada oyuncuların bütün isteklerini karşıladı. Hemşerilerimiz inanılmaz destek verdi ve alana bu tablo çıktı. Türkiye’nin marka takımlarından biri Süper Lig‘e art döndü, orada da renk katacak. Otobüsle her yeri gezeceğiz, taraftarlarımız balkondan bize el sallasınlar, onların hayatları her şeyden önemli.

“BU BİR IŞIK OLACAK”

İnşallah Süper Lig’de takımın başında olurum, o tertemiz tek sayfa. Hepsi doğru sistem içinde yürüdüğünde oluyor, mutluluk dolu olmak da muvaffakiyet da oluyor. Ona bakacağız. Adana keyifli tek yerdir, belli tek süre art kaldı, bu tek ziya olacak, kıvılcım olacak. Çukurova çok bereketlidir, bu kıvılcımla tek şeyleri aşacaktır, hepsine sevgilerimi sunuyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.