Sadık Çiftpınar, Yeni Malatyaspor’da! Fenerbahçe duygusal bir paylaşımla veda etti-haberi

Fenerbahçe, Sadık Çiftpınar‘la yolları ayırdı. Bu ayrılığın derhal peşinden 28 yaşında olan futbolcu, tertemiz Malatyaspor’la üç senelik anlaşmaya vardı.

“GEREK ÖZEL YAŞAMI GEREKSE FUTBOLCULUĞU İLE ÖRNEK BİR SPORCU”

Sarı-lacivertli kulübün, deneyimli savunmacı amaciyla yayınladığı duygusal mesajda, “2019 seneninde Fenerbahçemizin formasını giymeye başlayan, istisnasız her vakit ruhu ve aidiyetiyle formamızın hakkını saglamak amaciyla ugras eden, neden kişiliği neden hususi Hayatı gerekse futbolculuğu ile misal tek sporcu var olan Sadık Çiftpınar ile yollarımız ayrılmıştır. Öznur Kablo tertemiz Malatyaspor ile anlaşan Sadık Çiftpınar’a yolun açık olsun diyor; kariyerinin art kalanında sonsuz başarılar diliyoruz.

“ÇOCUKLUK HAYALİ var olan FENERBAHÇE FORMASI İÇİN her vakit ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPAN SADIK ÇİFTPINAR’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Çocukluk hayali var olan Fenerbahçe forması amaciyla her vakit elinden gelenin en iyi olanini yapan Sadık Çiftpınar’a; Kulübümüz ve kalbi Fenerbahçe ile atan milyonlarca taraftarımız yerine alana koyduğu bütün fedakârlıklar, sahada formamız amaciyla verdiği çaba ve hizmetler amaciyla teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.