Sadakatsiz’de büyük intikam! Asya, Volkan’ın videosuyla Gönül’ü tehdit etti-haberi

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, popüler Seda Altuner, Burak Sergen, Taro buyruk Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Kanal D‘nin sevilen dizisi Sadakatsiz, Bir gün evvel akşam heyecanlı tek bölümle ekrana geldi.

GÖNÜL, ASYA’NIN ÖZEL yasamini havadis YAPTIRDI

Dizide Gönül, her şeyinden rahatsız olduğu Asya’ya tuzak kurdu. mahalli tek gazetenin yöneticisiyle tek araya toplanan Gönül, çıkan haberleri kendisinin lehine çevirirken, Asya’yı da unutmadı. Asya’nın Sinan’la vedalaştığı anlarda onların resmini çeken Gönül’ün adamı resimi ona gönderdi. Gönül Asya’nın bu resmini gazeteye verdi ve sonrası vakit çıkan aşk haberleri Asya’yı zora soktu.

ASYA, VOLKAN YÜZÜNDEN YÖNETİMDEN UYARI ALDI

Gazetelerde çıkan haberleri görünce deliye dönen Volkan ise soluğu hastanede alarak sinirle Asya’nın odasına girdi. Asya’nın odasında Turgay’ı gören Volkan iyice çileden çıktı. Hastanede tek anda karmasa oluştu. Asya Volkan sebebinden tek sefer dahada güç vaziyette kaldı. Asya yaşanan olaydan dolayı sağlık kurumu yönetiminden de ikaz aldı.

GÖNÜL’DEN İNTİKAM ALDI

Çıkan haber ve Volkan’ın yaptıklarından ardindan iyice sinirleri gerileyen Asya, elindeki kozu kullanmak amaciyla harekete geçti. Derin hususi hayatı ile alakalı söylediklerinden ardindan iyice sinirlenen Asya, soluğu Gönül’ün yanında aldı. Bu haberleri yaptıran kişinin Gönül olduğunu iyi bilen Asya, Volkan’ın kendisine art dönmek amaciyla yalvardığı ve öpmeye kalkıştığı videoyu Gönül’e izleterek tehdit etti.

SELÇUK, ANNESİNİN ÖLECEĞİNİ ÖĞRENDİ

Öte istikametten annesinin Nil’le konuşmalarını duyan Selçuk, Asya’dan yardım istemeye gitti. Annesinin nihayet safha kanser olduğunu öğrenen Selçuk, Asya’dan bu mevzu ile alakalı bilgi almaya gitti. Asya ise ona nihayet vakitlerinde annesinin yanında olmasını öneri etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir