Rus öğrencinin ailesi Adli Tıp’ta gözyaşlarına boğuldu! Vücudu çürümeye başlamış-haberi

Varşova’daki Polonya-Japon pc Bilimleri Akademisi Enformatik Fakültesi öğrencisi Makar Fedorovich Ragin, 16 Temmuz’da Türkiye’ye tatile geldikten ardindan Fatih’te otelde kalmaya başladı. 28 Temmuz’da otelden ayrılan ve tek dahada kendisinden haber alınmayan Rus talebesinin cansız bedeninin, Burgazada‘da bulunduğu aktarılmıştı.

AİLE, ÇOCUKLARI OLMADIĞINI SÖYLEDİ

Ragin’in anne adayi ve babası bu erken Adli Tıp Kurumuna geldi. anne adayi Anna Zhidkikh ile baba Fyodor Ragin Adli Tıp Kurumuna kaldırılan cesedi teşhis edemeyerek ölü bulunan kişinin erkek çocukları olduğunu onay etmediğini belirtti.

“ÇÜRÜME BAŞLADIĞI İÇİN TANINMAZ HALDE”

İstanbul’da aileye muavin var olan Aygül Pashayeva, “Şu vakit DNA testi hazır olmadığı amaciyla aile dahada erkek çocuğu olarak onay etmiyor cesedi. Tanınır tek halde değil. Çürüme başladığı amaciyla tanınır hiçbir yanı yoktu. Teşhis edemedik. Aile üzgün ama üzülmek de istemiyorlar çünkü bu ölümü onay etmiyorlar. erkek çocukları olduğunu onay etmiyorlar Başka bir deyişle umutları var. İçeride DNA testini bekledik. Baktık, teşhis edemedik hiçbir şekilde” dedi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / barış Yahya Çinçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.