PSV Eindhoven Teknik Direktörü Schmidt: Galatasaray’la tur şansımız eşit-haberi

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda karşılaşacağı PSV Eindhoven’da teknik patron Roger Schmidt medya toplantısında açıklamalarda bulundu. İyi tek hazırlık çagi geçirdiklerini belirten Schimdt, “Oyuncular ellerinden geldiği civarindan çalıştı, yarınki mücadelesi bekliyorlar” ifadelerini kullandı.

Roger Schmidt’in açıklamalarından satır başları:

“ZORLUK ÇEKMEYECEĞİMİZİ UMUYORUM”

“Maça hazırız, iyi hazırlık çagi geçirdik. Oyuncular ellerinden geldiği civarindan çalıştı, yarınki mücadelesi bekliyorlar. Malen ve Dumfries kadroda yok, zorluk çekmeyeceğimizi umuyorum. Beklentimiz de ayrılmalarıydı, teklifleri değerlendiriyorlar. İyi sezon geçirdiler, Avrupa Şampiyonası’nda da iyi oynadılar.

“GALATASARAY’I ANALİZ ETME ZORLUĞU ÇEKMEDİK”

“Galatasaray deneyimli takım, bizim benzeri şampiyonluk amaciyla oynuyorlar her zaman. Onlar da bizim benzeri kısa tek hazırlık çagi geçirdi, tur şansını yüzde 50-50 olarak görüyorum. Galatasaray’ı analiz etme zorluğu çekmedik, geçen sezon maçlarını analiz ettik. Olympiakos maçının oynanmadığını ve zorluk çektiklerini biliyoruz. Biz oyuncularımızı en iyi şekilde hazırladık, taktiksel açıdan bakıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.