Poşeti uzaktan çöp kovasına tam isabetle attı, üşengeçliği sayesinde fenomen oldu-haberi

Düzce’nin Akınlar Mahallesi’nde bulunan tek sitede görevli var olan Aydın Şengül, site içinde temizlik yaptığı sırada hayvanların getirdiği çöpleri de toplamaya başladı.

ÇÖPÜ DUVARIN ÜZERİNDEN KOVAYA ATTI

Şengül, atıkları topladıktan ardindan sitenin dışındaki çöp kovasının yanına gitmek adina çöpü duvarların üzerinden kovaya tam eşit ile attı. Sitenin güvenlik kameralarına yansıyan o anlar ise yasamsal medyada paylaşıldı.

“DIŞARI ÇIKMAYA ÜŞENDİM”

Görüntülerin yasamsal medyada paylaşılmasının derhal peşinden popüler vaziyete gelen Şengül, hayatında hiç basketbol oynamadığını ve gelen tepkiler sonrasında mutluluk dolu olduğunu belirtti. Şengül, “Hayvanların getirdiği çöpleri gördüm, bütün çöpleri tek poşetin dahil kismina topladım. ardindan dışarıya çıkmaya üşendim. Duvarların üzerinden çöp kovasına atık poşetini attım. Poşet, dolaysiz dahil kismina girdi. Hayatımızda basketçi olmak da varmış. Sitenin güvenlik kamerası o anları çekmiş. yasamsal medyaya yüklenmiş. Beni tanıyan, tanımayan Bir hayli kişi ‘Nasıl yaptın, nasıl becerdin?’ diye aradılar. iyi tepkiler aldım. Arayan soran çok oldu. özellikle tek arkadaşım aradı kutlama etti. ‘Geleyim tek de birlikte deneyelim’ dedi. mutluluk dolu oldum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas havadis Ajansı / Enes Bektaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.