Pelin Öztekin: Babamla gişede kapışacağız-haberi

Pelin Öztekin geçen akşam Cihangir’de tek mekandan çıkarken görüntülendi. ‘Allah Yazdıysa Bozsun’ isimli filmde Nurseli İdiz, Gonca Vuslateri ve Burak Yamantürk ile kamera karşısına geçen oyuncu, “Rahmetli babam Rasim Öztekin ile gişede kapışacağız. Onun nihayet filmi 11 Mart’ta, bizimki 18 Mart’ta gösterime girecek. Çok heyecanlıyım. Umarım babam bizi geçer. Babam hemide kendini, ayni vakitte da beni semandan izleyecek” dedi.

Rasim Öztekin ölmeden derhal evvel Birol Güven’in yazdığı dijital suçları mevzu alan ‘Dijital Esaret’te başrol oymamıştı.

“SONUNDA BÜYÜDÜM BABA”

Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi hasebiyle 8 Mart 2021’de hayatını kaybetmişti. Öztekin’in ölümü Türkiye’yi kanun boğmuştu.

Pelin Öztekin, babasının vefatının derhal peşinden duygusal tek ova kaleme almıştı. Öztekin, yayınladığı gönderide şunları söylemişti:

“Her şey ne civarindan hızlı, aynı gidişin benzeri Babiş… Sanki Bir gün evvel kulağına ‘Kal benimle, bendeniz dahada öylesine büyümedim’ diye fısıldayan bendeniz değildim. Sen tekrar acele davrandın kaptan! Yaka iğnesi benzeri boynunda uyuttuğun, omuzunda taşıdığın, tekneden denize attığın, elinden tutup maça götürdüğün, babasını hayranlıkla sahnede izleyen, babasını ustası yapıp o yolda ilerleyen o minik kız çocuğu tek gecede büyüdü. bendeniz nihayetinde büyüdüm baba.”

“Bugün tek hafta oldu, özlediklerinin, ustalarının, arkadaşlarının yanına göçeli… dahada ne çok anı biriktirip, yaşananlara gülüp geçecektik. Sen tekrar bana akıllar verecektin, bendeniz ‘Off baba yaa’ diye şımarıklık yapacaktım. çok acele değil miydi bu didişmeleri bırakıp gitmek için? Sen benim evvel aşkım, kahramanım, hayranı olduğum dayanağımdın…”

“Babalar kızlarının evvel aşkıdır’ lafını anlamayanlara inat, o aşk en çok bize yakıştı Babiş. Yüzümün, gülüşümün en çok benzediği adam, babam… Senin kızın olmak benim amaciyla nasıl hatri sayilir büyüklükte tek gurursa, ömrüm süresince senin yolundan gitmek de benim amaciyla öylesine kıymetli olacak.”

“Elveda sana. Benim devamlı yollar göstericim… İyi ki senin kızınım, İyi ki sen babiş… Seni şimdiden çok özlüyorum. Seni çok ama çok seviyorum Rasoş’um.”

İbrahim Tatlıses'e perişan haber İlginizi Çekebilir İbrahim Tatlıses’e perişan haber

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir