Özkan Uğur’dan sevenlerini üzen haber-haberi

MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur, iki sefer yendiği lenf kanseriyle mücadelesine tekrar başladı.

Uğur, hastalığının tekrarladığını ifade ederek, sahnelere tek vakit ara verdiğini duyurdu.

“KALABALIKTAN ırak KALMAM GEREKİYOR”

Usta sanatçı Instagram hesabından yaptığı izahta “Eski rahatsızlığım tekrarladığı amaciyla akıllı ilaç rehabilitasyonuna başladım. Bu süreçten en faydalı neticesi almak yerine tek vakit kalabalıktan ve yorucu tempodan ırak kalmam gerekiyor. bu yüzden konserlerimizi tek süre ertelemek durumundayız. En kısa müddette buluşmak ümidi ve sevgilerimle…” ifadesini kullandı.

Özkan Uğur

İKİ sefer KEZ KANSERİ YENMİŞTİ

2013 seneninde lenf kanserine yakalanan Özkan Uğur, hastalığı atlattıktan 7 sene ardindan 2. sefer yakalanmıştı. Tedaviler neticesi kanseri tek sefer dahada yenebilen sanatçı “Allah’a şükürler olsun raporlarım temiz çıktı. 2. sefer karşılaştığım bu mücadeleden da galip çıktım. Dualarınız, iyi dilekleriniz amaciyla çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa vakitte bu korona virüs belasından da kurtuluruz. Yakında konserlerimizde görüşmek üzere. Herkese sıhhatli günler dilerim” demişti.

Özkan Uğur'dan söylentilere yanıt: Ne yazık ki beni tekrar öldürdüler! İlginizi Çekebilir Özkan Uğur’dan söylentilere yanıt: Ne yazık ki beni tekrar öldürdüler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir