Özel adasını 339 bin dolara satıyor, ama bir şartla…-haberi

2007 seneninde Duck Ledges Adası’nı satın alan emlakçı Billy Milliken, Maine kıyılarındaki bu minik adayı şimdi satışa çıkarıyor. 339 bin dolar ücret tespit eden Milliken’ın tek koşulu dahada var.

Kuzey Maine kıyılarındaki minik ada iyi tek kiremit ev, pürüzsüz kayalık çıkıntılara sahip. Adanın şimdiki sahibi Milliken, adayı satmaya karar verirken tek ücret belirlediği benzeri tek de koşul koştu: Adayı alacak kişinin, satış gerçekleşmeden evvel bu adada tek gece kalmasını istiyor.

DAMADINA DA eş ŞARTI KOŞMUŞ

Milliken, aynı koşulu kızıyla izdivaç etmek istek eden güveyi amaciyla de koşmuş. Kızı ve güveyi gsm telefonu olmadan tek gece geçirmek zorunda kalmışlar. Milliken bu sıra dışı şartını ise şu şekilde açıklıyor: “Sen ve o, birbirinizin gerçekte kim olduğunu öğreneceksiniz. Yoğun hayatımızda çoğu sefer kendimizden kaçarız ve adaya yalnız giderseniz adada bulacağınız tek kişi kendinizdir.”

52 yaşında olan Milliken, tertemiz sahibinin mekâna layık olduğundan emin olmak istediğini söylüyor.

EMLAKÇILIK YAPARKEN ADA SAHİBİ OLMUŞ

Milliken’ın adayı satın alması ise, emlakçılık yaptığı sırada adayı satmaya çalışırken gerçekleşiyor. Ada amaciyla potansiyel tek alıcıyla görüşürken adamın, keskin nişancı tüfeği de dahil olmak üzere silahlarını tek spor çantasından diğerine aktarmaya başladığını söylüyor. dahada ardindan limana art dönerlerken adam, tek zamanlar samurayların seçenek ettiği tek silah var olan fırlatma yıldızlarından tek tanesini tek ördeğin kafasını kesmek amaciyla kullanabileceğini söyleyerek övünüyor. Milliken, işaret ettiği ördeğin kasabanın evcil hayvanı olduğunu ve herkesin bütün kış onu beslediğini söylüyor.

Milliken adanın bu adama satılmaması gerektiğini düşünerek kendisi satın alıyor. Adaya tek kulübe inşa etse de Milliken, kulübenin her fırtınada yıprandığını belirtiyor.

Adayla ilgilenenleri oraya götürebilmek amaciyla baharı beklemek zorunda var olan Milliken, takriben 30 kişinin ilgilendiğini söylüyor: “Onları bırakacağım ve sonrası vakit onları almak amaciyla döneceğim.”

Jeffrey Epstein'ın sahip olduğu ada 125 milyon dolara satışa çıkarıldı İlginizi Çekebilir Jeffrey Epstein’ın sahip olduğu ada 125 milyon dolara satışa çıkarıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir