Oscar töreni sunucularında yeni isimler-haberi

27 Mart’ta gerçekleşecek 94. Oscar Ödül Töreni’nde, meşhur oyuncular Anthony Hopkins, Uma Thurman, Lily James ve Rami Malek’in de sunuculuk yapacağı açıklandı.

Geçtiğimiz sene The Father filmindeki rolüyle En İyi bay Oyuncu ödülünü galip gelen Hopkins’in, Oscar geleneklerine göre bu seneki kazanana En İyi bay Oyuncu heykelini takdim etmesi bekleniyor.

 

Anthony Hopkins

Daha evvel duyurulan sunucular arasında ise Lady Gaga, Chris Rock, Kevin Costner, Zoë Kravitz, Rosie Perez ve geçen sene en iyi muavin kadın oyuncu armağanı galip gelen Youn Yuh-jung bulunuyordu.

Lily James

Akademi, nihayet senelerde TV reytinglerinin düşmesi hasebiyle Bir takım tedbirler almıştı. Bunlardan biri de 8 kategorideki ödülün evvelce verileceğine dairdi. canlı yayın süresini kısaltmak amaciyla alınan bu önlem, karışık tepkilere yollar açtı.

94. Oscar Ödül Töreni’nin anne sunucuları Regina Hall, Amy Schumer ve Wanda Sykes olacak. Tören, 27 Mart sektör akşamı saat 20.00’den bu yana ABC’den canlı olarak izlenebiliyor.

 

2022 Oscar Ödülleri'nde reyting kaygısı İlginizi Çekebilir 2022 Oscar Ödülleri’nde reyting kaygısı Andrew Garfield: Oscar'ı alırsam reality şovda dans edeceğim İlginizi Çekebilir Andrew Garfield: Oscar’ı alırsam reality şovda dans edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir