Ortalık fena karışıyor! Şevval Şahin, kendini güzel bulmayan Demet Akalın’a ateş püskürdü-haberi

ABD’de koronavirüs salgını hasebiyle iptal edilen Kainat zerafet Yarışmasında tacın tertemiz sahibi belli oldu. Yazılım mühendisi Andrea Meza, 2021’in kainat güzeli seçildi. Kararın açıklamasının derhal peşinden yasamsal medyada 2018 ülkemiz Güzeli Şevval Şahin ile Andrea Meza’nın güzelliği kıyaslanmaya başladı. Demet Akalın‘ın yorumu ise Şahin’i kızdırdı.

DEMET, ŞEVVAL’İ GÜZEL BULMADI

Instagram’da Şahin ve Meza’nın zerafet mananında kıyaslandığı tek paylaşıma cevap veren Demet Akalın, “Andrea afet. Diğerine iyi demeye” dedi. Akalın’ın kendisi ile alakalı yaptığı yorumu gören Şevval Şahin ise hemide yapılan ankete ayni vakitte da şarkıcıya reaksiyon gösterdi.

“SENİ İZLEYEN ÇOK GENÇ KIZ VAR, YAZIK”

Sert tek dille cevap veren Şevval Şahin, şu ifadeleri kullandı: “Yıl olmuş 2021 siz Daha kadın kıyaslıyorsunuz. Andrea çok iyi ve keşke onun birinciliğinin haberini yapsaydınız bunun benzeri boş tek haber olmasaydı. Neticede ikimiz de çok ayrı insanlarız ayrı yarışmalarda yer aldık. ‘Balık etli mi, sıfır beden mi güzel?’ Siz latife mısınız? Sahiden 20 sene geriden geliyorsunuz. Demet Akalın umarım tek vakit kendinle barışık olursun ve kendini geliştirirsin. Seni izleyen çok toy kız var, yazık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir