O program Netflix’te yeniden yayında: Zelenskiy başrolde-haberi

Volodimir Zelenskiy, Ukrayna halkına hakikat manada hizmet etmeye başlamadan evvel tek güldürü yıldızıydı. Zelenskiy’nin oyun aldığı, Halkın Hizmetkârı 10 bölümlük evvel sezonuyla şimdi Netflix’te tekrar yayında.
Programın isimi aynı zamanda Zelenskiy’nin 2019’da Ukrayna cumhurbaşkanlığı amaciyla yarıştığı sırada ait olduğu siyasi partisinin de isimi oldu.

“İSTEDİNİZ GERİ DÖNDÜ”

Zelenskiy’nin oyun aldığı programla alakalı Netflix Twitter hesabından şunları yazdı:
“İstediniz ve art döndü! Halkın Hizmetkârı tek sefer dahada ABD’de Netflix’te mevcut. 2015 hiciv güldürü dizisinde Volodimir Zelenskiy, yolsuzluktan şikayet ettiği tek videonun ani viral vaziyete gelmesinden ardindan beklemediginiz tek şekilde reis var olan tek öğretmeni oynuyor.”

Programın Türkiye’de yayınlanıp yayınlanmayacağı ile alakalı ise Daha tek İzah yapılmadı.

OSCAR ADAYI BELGESEL DE YAYINDA

Halkın Hizmetkârı, Ukrayna’da neler olup bittiğine değin tek art tasarı var olan oluştursa da Netflix’te bu güldürü programını seçenek etmeyecekler amaciyla Ukrayna vatandaşlarına odaklanan başka tek program dahada yer alıyor. Türkiye’de yayınlanan Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom başlıklı 90 dakikalık belgesel 2015’te gösterime girmiş ve Ukrayna tarihinde öğrenci gösterileriyle başlayan 2013-2014 dönemini anlatır. Oscar adayı var olan belgesel, ülkede demokrasiyi tekrar kurmaya çalışan devrimci hareketi izliyor.

“PEARL HARBOR’I HATIRLAYIN, 11 EYLÜL’Ü HATIRLAYIN”

Rusya’nın Ukrayna işgali ayni ritimde devam ederken Zelenskiy de 16 Mart Çarşamba bugünü ülkesinin karşı karşıya olduğu durum ile alakalı ABD’li milletvekillerine konuşarak şu sözlerle dikkat çekti: “Pearl Harbor’ı hatırlayın, 7 Aralık 1941’in korkunç sabahı, sana saldıran uçaklar sebebinden semanın kapkara olduğu zaman. Yalnızca hatırlayın. Kötülüğün şehirlerinizi harp alanlarına dönüştürmeye çalıştığı 2001’deki korkunç bugünü 11 Eylül’ü hatırlayın. suçsuz yurttaslar havadan saldırıya uğradığında, durduramadınız. Ülkemiz her vakit aynı şeyi yaşıyor. Tam şimdi, şu anda, üç haftadır her gece.”

Facebook, Zelenskiy'nin sahte videosunu kaldırdı İlginizi Çekebilir Facebook, Zelenskiy’nin sahte videosunu kaldırdı Netflix, şifre paylaşma dönemini bitiriyor İlginizi Çekebilir Netflix, şifre paylaşma dönemini bitiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir