Nişanlandığı ABP Genel Başkan Yardımcısı’nın evli olduğunu öğrenen kadın Esra Erol’a çıktı, genel başkan yayına bağlandı-haberi

Kendisine ait tek temizlik şirketi var olan iki bebek annesi Nergiz Hanım, kendisini evliliğe inandirma eden 63 yaşında olan Anadolu Birliği Partisi reis Yardımcısı Hüseyin Yorucu tarafından kandırıldığını söyledi. İzdivaç etme hazırlığında var olan Zorlu’nun aslında evli olduğunu söyleyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

“KENDİME ÇOK KIZIYORUM”

Hüseyin Yorucu ile üyesi olduğu Anadolu Birliği Partisi’nde tanıştıklarını söyleyen Nergiz Hanım, “Çevredekilere davranışları hasebiyle güvendim. Aracılarla tanıştırıldık. Bunca sene evliliği düşünmemiştim, ama o bana düşündürdü. Kendime çok kızıyorum” dedi.

“KARI-KOCA OYUNU GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ”

Birlikte yemeğe gittikleri arkadaşlarının “Sizi karı-koca olarak tanıtırsam ama Haneye alabilirim” dediğini söyleyen kadın sonrasında yaşananları şöyle anlattı:

“Sonra o karı-kocalık gerçeğe dönüştü. Bana bekar olduğunu, eşinden ayrılmış olduğunu söylemişti. vaziyetinin iyi olduğunu da söyledi, her şeyle ilgileniyordu. Beni meşhur tek aileden olduğuna inandırdı. Aynı hanede kalmaya başladı. Babadan kalma tek yerden bana tek kazanç kaldı 50 bin lira, parayı benim hesabıma yatıralım dedi. ardindan ailesiyle tanıştım ve nişan yaptık. ‘Evlenelim’ deyince de ‘ben Zati evliyim, seninle evlenemem” dedi.

İDDİALARI onay ETMEDİ

Ardından reis Yardımcısı Hüseyin Yorucu canlı yayına katıldı. Kendisine gelen suçlamalarla alakalı Zorlu, “Ailemle filan tanıştırmadım. üç senedir ayrı yaşıyorum ben. tek sebepten dolayı boşanamıyorum” diyerek iddiaların hiçbirini onay etmedi. Bugüne civarindan üç İzdivaç etme yaptığını söyleyen Zorlu’nun aslında 5 İzdivaç etme yaptığı da alana çıktı.

Hüseyin Zorlu’nun karısı da canlı yayına bağlanarak, “Bizim gayet normal ve iyi tek evliliğimiz vardı. İhanet hasebiyle ayrıldık” dedi.

GENEL BAŞKAN CANLI YAYINDA

Bugünkü programa Nergiz Hanım ile birlikte Hüseyin Yorucu da katıldı. Bu sırada canlı yayına telefonla bağlanan Anadolu Birliği Partisi genel Başkanı Bedri Yalçın ise mevzu ile alakalı bilgisi olmadığını ifade ederek, “Ben evli olduğunu bilmiyordum, düzen heyetine derhal sevk ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.