Nihan Ünsal’dan Burak Sergen’e zina davası-haberi

Oyuncu Burak Sergen, kendisinden 28 ıslak minik sevgilisi Nihan Ünsal ile geçen sene sürpriz tek kararla nikâh masasına oturdu. Daha dört aylık evli var olan çiftin evliliği hainlik haberleri ile sarsıldı. Burak Sergen, aldattığı gerekçesiyle eşine boşanma davası açtı. Sergen tek gazetede yayımlanan eşinin hainlik resimlerini mahkemeye delil olarak sundu. tek vakit evvel boşanmak istediğini belirten oyuncu boşanma davasına saklılık kararı aldırdı.

KARŞI BOŞANMA DAVASI

İhanetle suçlanan Nihan Ünsal’dan sürpriz dava ise İzmir’den geldi. Nihan Ünsal avukatı Cihan Bayazıt aracılığıyla Burak Sergen’e zina hasebiyle karşı boşanma davası açtı. İzmir Aile Mahkemesi’nde açılan davada, boşanma davasının özellikle nihayet vakitte yazılı ve görsel medya ile yasamsal medyada çıkan haberlere dayanılarak açıldığı belirtildi.

Avukat Cihan Bayazıt tarafından mahkemeye sunulan dilekçede, dayanak gösterilen haberlerde alakalı kişiyle ilişkisinin bulunduğu Hem de çocuğu ile tanıştıracak civarindan ağırbaşlı tek münasebet olduğu kendisi Burak Sergen tarafından da onay edildiği ileri sürüldü.

ALDATTIĞI İDDİASINI onay ETMEDİ

Dilekçede Burak Sergen’in, babası var olmayan Nihan Ünsal ile annesini İzdivaç etme sürecinde borç batağına sürükledikten ardindan kendisinden uzaklaştırıp hataya sürüklediği argüman edildi.

Burak Sergen’in kendisini corona olduğu dönemde aldattığını devamlı ön plana çıkardığının bulunduğu dilekçede, “Oysa ki; bu Vaziyetin hakikat dışı olduğu belgelerle ve şahit beyanlarıyla sabit olacaktır” dendi.

Burak Sergen’in açtığı boşanma davasında 100 bin Lira tazminat istenmesine karşın kamuoyuna tazminat istemediğine ait beyanlar sunduğunun bulunduğu dilekçede, hakikat dışı, perişan laf boyutuna varan ithamlarda bulunulduğu argüman edildi.

'İşin içinde hemşiresi de var' İlginizi Çekebilir ‘İşin içinde hemşiresi de var’ Burak Sergen'e Daha önceki eşinden destek İlginizi Çekebilir Burak Sergen’e Daha önceki eşinden destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir