Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu ile rol arkadaşının sarmaş dolaş görüntüsü hakkında konuştu-haberi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinin başrol oyuncuları Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu, geçtiğimiz haftalarda canlı yayın açarak heyecan edilen sualleri yanıtlamıştı. Dizide birbirini seven ama kavuşamayan iki genci oynayan çiftin, canlı yayındaki içten halleri ise sevenlerini kızdırmıştı. Kadir Doğulu ile evvelki vakit Nişantaşı‘nda görüntülenen Neslihan Atagül, gündem var olan video ile alakalı konuştu.

“KADİR VE SERRA İYİ BİR İKİLİ”

“Manevi kardeşlerimiz” dedikleri iki gençle birlikte dolaşan çift, muhabirlerle de ayaküstü hasbihal etti.Eşi ve partnerinin içten videosunu normal karşılayan başarılı oyuncu, Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk’ün iyi tek ikili olduğunu diziyi de heyecanla izlediğini söyledi.

“ÇOK dahada İYİYİM, KENDİMİ YORMUYORUM”

Geçtiğimiz aylarda geçirgen bağırsak sendromu yaşayıp rehabilitasyon gören Neslihan Atagül, sağlık vaziyetinin iyi olduğunu söyleyerek “Çok dahada iyiyim, düzene giriyorum. aş düzenime dikkat etmem neden hayatım boyunca. Çok dahada tertemiz kendimi toparladığım amaciyla ağır ağır sporu da hayatıma alacağım. Çok yormuyorum kendimi” dedi.

“CİDDİ BİR ŞEY YAŞADIM, ONUN GEÇMESİNİ BEKLİYORUM”

Atagül, setlere ne vakit döneceği sualine da “Ben dinleniyorum, bilmiyorum ki şimdi ne söylesem… ırak kalmak değil, dinleniyorum. ağırbaşlı tek şey yaşadım. Onun net geçmesini bekliyorum” Cevabını verdi.

YANGINLARLA İLGİLİ KONUŞTU

Oyuncu, Türkiye’yi sallayan orman yangınlarıyla alakalı “Bireysel olarak neler yapmalıyız?” suali üstüne “Tabii her birimiz üzgünüz, Sanırım kökten tek sistem değiştirmek gerekiyor. ferdi olarak neler yaptığımızı siz de çok iyi biliyorsunuz” şeklinde konuştu.

Samimi görüntüleri olay olmuştu! Kadir Doğulu, oyun arkadaşını öve öve bitiremedi

Samimi görüntüleri olay olmuştu! Kadir Doğulu, oyun arkadaşını öve öve bitiremedi
Serra Arıtürk ile içten pozları gündem var olan Kadir Doğulu'nun eşi Neslihan Atagül'den imalı paylaşım

Serra Arıtürk ile içten pozları gündem var olan Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül’den imalı paylaşım
Aynı dizide oyun alan Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün canlı yayında içten halleri sevenlerini kızdırdı

Aynı dizide oyun alan Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün canlı yayında içten halleri sevenlerini kızdırdı

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.