Necati Ateş’ten Eskişehirspor’a veryansın: Haciz başlatırdım ama adamlık nedir bilsinler-haberi

2012-13 ve 2013-14 sezonlarında Eskişehirspor’da takim formasi giyen Necati Ateş, Mayıs 2014’te alacakları ödenmediği amaciyla TFF tarafından haklı görülünce boşa çıkmıştı.

KAZANAN NECATİ ATEŞ OLDU

Eskişehirspor’dan senelik tek Milyon 500 bin avro galip gelen Necati, o asama senelik 800 bin TL’ye Kayseri Erciyesspor ile anlaşmıştı. Aradaki 700 bin avro amaciyla iki taraf ortada yolu bulamayınca davalık oldu. Davanın nihayetinde galip gelen Necati Ateş oldu. 29 Haziran Salı bugünü kesinleşmiş karar Siyah-Kırmızılı kulübe ulaştı.

“HERKES HADDİNİ BİLECEK”

Yaşanan süreçle alakalı Aytaç Ersoy’a konuşan Necati Ateş, kendisini taraftarların önüne atanlara sitem etti. Daha önceki futbolcu, “Temmuz 2019’da Mehmet Şimşek tek tweet atmıştı. Davayı Eskişehirspor’un kazandığını, kulübün 12 Milyon TL’lik tek borçtan kurtulduğunu yazan haberi paylaşıp, ‘Nasıl gençler eğleniyor muyuz’ notunu eklemiş.

İnsanları kandırıp, bize argo ettiriyorlardı, şimdi imzasini amaciyla yalvarıyorlar. her biri haddini bilecek. taraftarlarina hoş görünmek amaciyla sıkıp sıkıp duruyorlardı” dedi.

“İSTERSEM HACİZ YAPTIRIRIM”

Kesinleşen 700 bin Euro’ya değinen Ateş, “Kulüp düzlüğe çıkana civarindan bendeniz kazanç istek etmeyeceğim ama yapılanları da unutmayacağım. O vakit atılan Tweet’in altına yapılan gereksiz, beni kötüleyici açıklar beni üzdü. Şu vakit istesem haciz, her şeyi yaparım.

Ama koskoca tek çınara neden zarar vereyim? Adamlık nedir bilsinler. Orada bizi sevenler, benim sevdiğim yurttaslar var. Oradaki taraftarlarina yanlış algı yaratıp bizi kötülediler” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir